FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
30-01-22 20:47  Odp: [R] VK 3002 DB ANGRAF
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Słabo szukałem biję się w pierś.
Jak tylko dojdę do ładu z POLSKIM ŁADEM i będę wiedział Piotrze ile teraz zarabiam to się muszę Piotrze zgłosić do Twojego sklepu, bo będę potrzebował kilku dodatków do wrześniowej czwóreczki.
Pozdrawiam

 
31-01-22 09:38  Odp: [R] VK 3002 DB ANGRAF
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

El_paw, o tym ile zarabiasz czy też zarobiłeś dowiesz się dopiero przy rozliczeniu tego roku czyli w marcu/kwietniu 2023. Niestety nie tylko Ty, prawie wszyscy musimy być gotowi na niespodziankę😳😡😭. Na ceny modeli także, bo najbardziej "zyskają" mali przedsiębiorcy. Także ja już u Piotra kupiłem koła do Shermana po starej cenie i chyba i Ty inni chcący sobie ułatwić robotę też powinni się pospieszyć🏃‍♀️🏇.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
31-01-22 15:30  Odp: [R] VK 3002 DB ANGRAF
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Zapraszam, póki jest w sklepie to i owo.
Niestety nie mogę gwarantować stabilności cen, które od 2006 roku jak startowałem były stabilne.
To co dzieję się z cenami na rynku gum do odlewów i żywic to istnie szaleństwo. Mało, że niektórych asortymentów wśród żywicy nie ma na rynku europejskim to jeszcze z dostawy na dostawę to co oferują jest droższe, a hurtownicy zapowiadają jeszcze gorszą sytuację.
Syn mi zrobił wczoraj arkusz kalkulacyjny do moich towarów, żebym na bieżąco mógł modyfikować cenę.
Sorry za te hiobowe wieści i za off topic.

--

Post zmieniony (31-01-22 19:13)

 
01-02-22 12:25  Odp: [R] VK 3002 DB ANGRAF
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Niestety Panowie jest jak jest, no chyba że ktoś ogląda rządową telewizję tam to jest piękny kraj.

Wracając jednak do relacji
Fotosik odblokował galerie, nadal jednak nie można wykupić abonamentu.

A co do modelu to właśnie go wczoraj skończyłem. Plan na styczeń wykonany ;-)









Oczywiście musiałem ustawić go z Panterą


Jednym z argumentów przeciwko temu czołgowi było podobieństwo do T34 ale ja powiem szczerze zbytnio tego nie widzę.


O modelu i jego sklejalności i brakach to chyba wszystko zostało powiedziane w relacji.

Pozdrawiam

--

Post zmieniony (01-02-22 12:44)

 
01-02-22 15:30  Odp: [R] VK 3002 DB ANGRAF
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

No i super, ależ masz tempo :) Gąski wyszły bardzo fajnie, gratulacje!

 
01-02-22 16:02  Odp: [R] VK 3002 DB ANGRAF
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Tempo zaiste godne pochwały i.. zazdrości :)
Tym bardziej że idzie w parze z jakością :)
Kurczę mam problem z tym modelem - do samego wykonanie nie mam absolutnie żadnego zarzutu - jakość jest świetna.
Niemniej pojazd sam w sobie jakoś mnie nie przekonuje.
Nie wiem czy to kwestia grafiki, bryły, proporcji, nie potrafię tego zdefiniować.
Jakiś taki bezosobowy. Nie ma "tego czegoś" co czuje oglądając sylwetkę panzerów. Chyba to po po prostu subiektywna rzecz gustu.

Pozdrawiam,
Kuba

 
01-02-22 20:24  Odp: [R] VK 3002 DB ANGRAF
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

W tym czołgu dziwna jest najbardziej osłona jarzma armaty. Generalnie model bardzo ciekawy i ładnie wykonany. Tempo wykonania ekspresowe.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
01-02-22 23:37  Odp: [R] VK 3002 DB ANGRAF
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Dla mnie też proporcje są dziwne, ale pewnie tak musiało być.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024