FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-01-22 21:37  [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Przedstawiam zdjęcia z druku ( jeszcze farba zostawiała ślady na palcach :) i strony instrukcji :) zamówienia na biuro@model-kom.pl
Modele wysyłane będą od przyszłego czwartku . Tak więc do piątku 15 lutego rabat na model 10%
podaje jeszcze raz ceny


Cena modelu 119zł

Do modelu dostępne są :

Gąsienice laserowe --85zł

Szkielt wycinany laserowo --35zł

Zestaw kół nośnych oraz kół zębatych wycinanych laserowo--55zł

Zestaw kół nośnych z żywicy 85zł

Zestaw kól napędowych z żywicy 48zł

Zestaw elementów żywicznych drabinki i rusztowania 75zł

Zestaw żywiczny ząb gąsienicy 28zł

Zestaw żywiczny elementów zawieszenia ( wahacze odbojniki ) 55zł

ZESTAWY:


Zestaw podstawowy zawiera
Model, gąsienice wycinane laserowo , lasery podstawowe , żywica elementy kratownic
cena bez rabatu 314zł - po rabacie 283zzł


Zestaw 2 karton walorka
Model, gąsienice wycinane laserowo , lasery podstawowe , żywica elementy kratownic , laserykołą – śrubki i nity żywiczne
Śruba 0,6mm – 2 paczki
Śruba 0,8mm 2 paczki
Śruba 1mm 5 paczek
Śruba 1.5mm 2p
cena bez rabatu 459zł - po rabacie 398zł


Zestaw walorka gold
Model, gąsienice wycinane laserowo , lasery podstawowe , żywica elementy kratownic , żywiczne koła nośne , żywiczne koła napędowe , zęby ogniw, żywiczne elementy zawieszenia, srubki i nity
Śruba 0,6mm – 2 paczki
Śruba 0,8mm 2 paczki
Śruba 1mm 5 paczek
Śruba 1.5mm 2p
cena bez rabatu 647zł -- po rabacie 540zł











--

Post zmieniony (05-01-22 21:53)

 
06-01-22 10:42  Odp: [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ponad 400 odsłon i brak komentarza ?
Czyżby cena zmroziła wszystkich ?

 
06-01-22 11:43  Odp: [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Tanizna nie jest. Ale jak zwykle przy modelach Model-kom to detalizacja i mnogość rysunków uzsadaniaja cenę. Na upartego to się da zrobić z wycinanki plus detale żywiczne "koszyka". No żeby nie ciągnąć budowy latami to trzeba by jeszcze dokupić gąsienice. Inne żywice jak koła to już pewne fanaberie jak dla typowych kartoniarzy. A sam ten pojazd to niezbyt uroczy w realu. Ale w postaci modelu to już się nieco na niego napaliłem. Pewnie Ryszard nie wiesz ile teraz kosztują duże detaliczne nowości plastikowe. A do tego jeszcze byle farbka w sprayu prawie 40 zł za 1 kolor.

 
06-01-22 12:42  Odp: [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
WOJTEK 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Fajny zestaw - gold oczywiście,
tylko jak dla mnie to brakuje w dodatkach do modelu kalki z wszystkimi napisami, oznaczeniami, zegarami, wskaźnikami itp.

--
Pozdrawiam
WOJTEK
---------------------------------------------------
Na warsztacie: SHERMAN "FURY", Fw-190A-8/R8
W przygotowaniu: Tiger I

 
06-01-22 13:58  Odp: [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
Zeus12345   

Witam
sama cena modelu ok

bo z dodatkami to juz model nie kartonowy ale plastik rozumie same koła (sam mam do Scani z Answer zestaw Truck Rubber Tyres (no 3889) koła pasują do modelu skala 1:24 wziołem na próbę bo koła cos mi nie wychodzą dobrze :)

znalazłem model plastikowy tego modelu https://www.mojehobby.pl/products/Ex-Soviet-2P19-Launcher-w-R-17-Missile-SS-1C-SCUD-B-of-8K14-Missile-System-Complex.html ale nie ma oznaczenia Scud A tylko B :)

Post zmieniony (06-01-22 19:22)

 
06-01-22 14:58  Odp: [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Styrodur to raczej do liter przestrzennych w reklamie, a nie kratownic w modelu.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
06-01-22 17:32  Odp: [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
Seweryn F.   

Zeus 12345 - wszystko się zgadza - zalinkowany przez Ciebie model Trumpetera to Scud B, a Model-Kom zrobił wersję A. Różnice były niewielkie, ale były.

 
06-01-22 19:21  Odp: [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
Zeus12345   

cena tez 500 zł prawie :)

 
06-01-22 21:47  Odp: [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
Seweryn F.   

No niestety, ceny szaleją ostatnimi czasy, a zapowiada się, że będzie o wiele drożej. Nowe plastikowe modele małych myśliwców w skali 1/72 potrafią już dobijać do 200 pln. Karton mimo wszystko jeszcze jest trochę tańszy, ale nie wiadomo jak długo.
Co zaś się tyczy dodatków do Scuda A - no cena raczej umiarkowana przy tej technologii (mam na myśli żywicę). Swoją drogą nie wyobrażam sobie, żeby ten kosz do rakiety zrobić z innego materiału jako dodatek.

Post zmieniony (06-01-22 21:50)

 
07-01-22 00:21  Odp: [NOWOŚĆ] 9K51 SCUD-A zdjęca druku i instrukcji
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Nie moje klimaty, ale opracowanie wygląda ciekawie i dobrze, że ktoś walczy także z taką "niszową" tematyką. Co do ceny to faktycznie niska nie jest, ale mimo, że nie ma opisu nt. ilości arkuszy objętość jest raczej spora.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024