FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-01-22 15:59  [G] Sexton Angraf 1:25
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Model samobieżnego działa Sexton wydawnictwa Angraf .
Projektant Mariusz Kita.
Model zaczołem kleić jakieś 2,5 roku temu ale prace zakończyłem na etapie kadłuba . Brak weny modelarskiej poskutkował dwuletnią przerwą w lepieniu czegokolwiek :) Ostatnio jednak powróciła i Sexton z pudełka ponownie trafił na matę . Dokończyłem go ale z efektu końcowego nie jestem zbyt zadowolony . Moje wyjście z wprawy oraz niezbyt udany projekt poskutkował tym oto tworem . Zdaję sobie sprawę że model ten ulepiłem a nie zkleiłem :)











Post zmieniony (10-02-22 14:42)

 
23-01-22 17:17  Odp: [G] Sexton Angraf 1:25
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Ciekawy temat. Pierwszy raz widzę wykonanie tego modelu. Gratuluję wytrwałości i konsekwencji, sam model prezentuje się efektownie, produkcja wojenna może usprawiedliwiać pewne niedociągnięcia, podobają mi się narzędzia na pancerzu.

--
pozdr, Radek

 
23-01-22 19:36  Odp: [G] Sexton Angraf 1:25
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Przecież fajnie wyszło co ty chcesz , no może coś tam gęsi krzywo lecą ale to pod spodem. U znowu ktoś wrzucił model którym się podkręciłem. Zapomniałem że to wyszło.

 
24-01-22 08:00  Odp: [G] Sexton Angraf 1:25
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Projekty Mariusza Kity bardzo ciężko się klei. Tak, że za samo skończenie modelu, należy Ci się medal.

--
serwusik

 
24-01-22 09:28  Odp: [G] Sexton Angraf 1:25
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Model rzeczywiście wygląda nie najlepiej. Nie będę Ci mówił, że jest OK, skoro nie jest.
Postrzępiony karton, wymęczone elementy, burty wydają się pofalowane, zdjęcia też sa słabe.
Nie wiem, czy to był dobry obiekt do dokończenia po tak długiej przerwie.
Aczkolwiek temu projektowi chyba niewiele by pomogło. Ale tu tylko gdybam na podstawie doświadczeń kolegów.

Mam nadzieję, że następny Twój model będzie lepszy - zarówno pod względem wykonania jak i wyboru... to się ze sobą wiąże:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
24-01-22 12:59  Odp: [G] Sexton Angraf 1:25
ams 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Faktycznie widać twoją nierówną walkę o formę w tym modelu. Ważne, że skończony.

Ten model ta sie zrobić w standardzie, choć kosztuje to nieco pracy. W moim wykorzystałem tylko żywiczne gąsienice. Reszta to to co wydrukowano plus kilka swoich dorobionych elementów.

<>

Galeria mojego jest tutaj:
https://www.facebook.com/groups/1756477727956502/search/?q=sexton

pzdr
ams

--
pzdr
-----------
ams



 
24-01-22 14:31  Odp: [G] Sexton Angraf 1:25
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ams a dla kogoś, kto nie ma twarzoksiążki?
"Grupa Prywatna"

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024