FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
30-01-22 19:10  zlecę złożenie modelu sm42
PROSTO318is   

Witam wszystkich forumowiczów. zawsze byłem zafascynowany pracą modelarzy. sam też próbowałem ale nie mam cierpliwości i widocznie zdolności. zalogowałem się u was bo potrzebuję pomocy. Zacznę może tak. jestem zakochany w lokomotywie sm42. Jako mały dzieciak jeździłem z tata takimi maszynami. po latach przypadkiem zobaczyłem taką lokomotywę na przejeździe i się zaczęło. mam takiego świra na tym punkcie że szok. kupiłem model z wydawnictwa angraf i jak zobaczyłem to wszystko to się troche zawiodłem bo wiem że z moimi umiejętnościami nie dam rady tego złożyć. mam ogromną prośbę. chciałbym żeby ktoś złozył ten model dla mnie. bardzo mi na tym zależy i mam nadzieję że ktoś będzie chętny mi pomóc, oczywiście liczę się z tym że nikt za darmo tego nie zrobi. to dla mnie bardzo ważne.

--

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 zlecę złożenie modelu sm42  nowe
PROSTO318is 1129 30-01-22 19:10
 Odp: zlecę złożenie modelu sm42  nowe
cantakawah 107 31-01-22 18:56

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024