FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-01-22 18:27  [P] SP 45 Angraf
Abdomen   

Witam wszystkich serdecznie.

Jakieś pół roku temu zakupiłem model wspomnianej wyżej lokomotywy aby w późniejszym czasie zestawić ją sobie z wagonami Bhp. Wycinankę przejrzałem na szybkiego i schowałem do szuflady. W tygodniu zacząłem oglądać ją sobie dokładnie no i niestety okazuje się że brakuje kilku arkuszy z częściami. Z tego co zdążyłem się zorientować powinno być 9 arkuszy z instrukcjami i 58 z częściami i to by się generalnie zgadzało, ale są w wycinance arkusze które są zdublowane a nie powinny być, np. wewnętrzne poszycie ścian centralnej części pudła i kabiny A mam po 2 arkusze. Brakuje natomiast arkuszy z ramami wózków i spodnią częścią podłogi od strony kabiny A. Czego jeszcze brakuje a czego mam w nadmiarze, nie wiem.

Stąd teraz moje pytanie. Czy któryś z kolegów posiada tą wycinankę i jest pewny że jest ona kompletna? Jeśli tak to czy byłby w stanie pomóc zweryfikować czego u mnie dokładnie brakuje?

--

Post zmieniony (30-01-22 18:44)

 
30-01-22 19:10  Odp: [P] SP 45 Angraf
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

Napisz do Ansewra to ci podeśla

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
30-01-22 19:15  Odp: [P] SP 45 Angraf
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Hej

U nich to normalka, kiedyś zakupiłem też sp45(na alle... Od wydawcy) i się okazało, że nie maja na stanie. Trochę się z nimi poprzez bywałem i mi dodrukowanie. Zeszyt ma grubość ponad 2cm i niemalże każdy arkusz mam podwójnie.

Także napisz do nich jak już przedmówca napisał i to powinno załatwić sprawę.

Pozdrawiam

--
"jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!"

 
30-01-22 19:22  Odp: [P] SP 45 Angraf
Abdomen   

Jutro do nich napiszę.

Dzięki Panowie.

 
31-01-22 19:10  Odp: [P] SP 45 Angraf
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

SprawdZ sobie pod tym linkiem arkusze
https://www.super-hobby.com/products/Lokomotywa-SP-45.html
może łatwiej ci będzie zweryfikować co masz a czego nie .
Ja osobiście posiadam dwa egzemplarze tego modelu i każdy zakupiony z innego źródła i nie mam nic zdublowane .

 
31-01-22 19:41  Odp: [P] SP 45 Angraf
Abdomen   

Dzięki radek111
Oglądałem to wczoraj, niestety tu też chyba coś jest nie tak. Samych arkuszy naliczyłem 52 a powinno być z tego co gdzieś przeczytałem 58.
Pod linkiem jeden arkusz powtarza się aż 4 razy. Elementów kół cz.71 naliczyłem 14 sztuk, a 73a tylko 10, jednych i drugich powinno być chyba po 12.
Napisałem dzisiaj do Answera. Poczekam cierpliwie na odpowiedź.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024