FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 63Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
24-01-22 18:26  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Bonthyc 

 

A ja się ucieszyłem z Jastrzębia. Nie miałem poprzedniego wydania a tak jest okazja do nabycia.

 
24-01-22 18:38  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
prawdziwy999     

Okładka identyczna ??? ale z czym ??? - pytania odnośnie tego p-50 Jastrząb z KK.

 
24-01-22 18:38  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

PZL 50 Jastrząb z K.K. przecież już był.
I to taki sam !?
No bez jaj !

Ziew (...) idę spać.

--
Pozdrawiam

Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao-tzu, chiński filozof

 
24-01-22 18:42  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
prawdziwy999     

Dzięki , Piterkowiec za info.
Chyba , może się nakład wyczerpał a zainteresowanie tematem było, ja tam sobie takowego łyknę.

 
24-01-22 19:11  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Wiadomo że modele od p Mistewicza i z tego wydawnictwa budzą emocje z tego powodu proszę Was, dyskutanci, bardzo proszę- załóżcie osobny temat.
Nie zaśmiecajmy wątku z nowościami!

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
24-01-22 21:13  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Sławko   

Na stronie KK jest fotka jednego z arkuszy, może niezbyt dobrej jakości ale jeśli mnie oczy nie mylą to model zyskał delikatne ślady eksploatacyjne i nie jest tak sterylnie czysty jak poprzednie wydanie. Grafika wygląda na poprawioną do najnowszych trendów i tego co mieliśmy okazję podziwiać w ostatnich modelach autora KK. Pomimo iż "kotlet" w tej samej panierce to wysmażony przez kucharza z większym bagażem doświadczenia niż za pierwszym razem ;) Może jednak będą chętni na poprawioną grafikę.

 
31-01-22 22:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Na stronie www.mojehobby.pl zauważyłem dwa Fiaty w skali 1:10, pod szyldem TL design:

125p
https://www.mojehobby.pl/products/FSO-125p-43876986.html

126p
https://www.mojehobby.pl/products/FIAT-126p-43877001.html

Chyba to tegoroczne twory, przynajmniej nigdy wcześniej na nie nie trafiłem. Mało skomplikowane, ale z wnętrzem. Jeśli trzymają wymiary to fajna sprawa w takiej skali.

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
31-01-22 22:47  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
PAWEL  

Na Forum:
Galerie - 1
 

@Guciu nie tegoroczne a paro letnie tylko po poprawkach jezeli sie dobrze orientuje

--
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski

 
01-02-22 09:17  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Blackbear 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Informacja ze strony Sklej Model:

"Zapowiedzi - 2022:

STYCZEŃ 2022 - Pociąg (a raczej ETZ czyli Elektryczny Zespół Trakcyjny). Arkusze kartonowe są już wydrukowane. Obecnie czekam na dostawę okładek. W związku z tym model będzie w sprzedaży najpewniej od środy, 2 lutego 2022.

LUTY 2022 - Zapowiadany wcześniej czołg - wydrukowane i dostarczone są już arkusze miękkie - instrukcja oraz wręgi i szkielet. Obecnie trwa testowe sklejenie modelu, tak aby sprawdzić każdy szczegół czy pasuje. Model ukaże się gdzieś do 14 lutego 2022. Prezentacja okładki już niedługo. Dla podpowiedzi - będzie to model związany z D-Day :)

Następne tematy? Samolot jednosilnikowy? Samolot odrzutowy a może coś z floty z 1939? Zobaczymy :)"

--

 
02-02-22 15:09  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Co do TL design to ciekawa sprawa. Kiedyś przypadkiem trafiłem na model kartonowy tego Fiata 126p na allegro (pewnie nadal do kupienia), a potem zacząłem drążyć temat, bo bryła tego Fiata w mojej ocenie bardzo wiernie oddaje rzeczywistego. Skontaktowałem się z autorem i dowiedziałem się, że są to takiej jego projekty poboczne wynikające z pasji. Dla mnie jednak skala 1:10 jest za duża i na moją prośbę powstała seria modeli Fiata 126p w skali 1:18 (typowa skala kolekcjonerska). Niestety z tego co wiem poza mną zainteresowanie Fiatem w skali 1:18 było małe i dlatego niestety Fiat 125p w tej skali na razie się nie pojawił. Modele są drukowane offsetem. Jeszcze nie sklejałem mojego Fiata w skali 1:18, ale n arkuszach wygląda zacnie :). Ja osobiście zachęcam do zakupu, jak zainteresowanie będzie większe to jest szansa na FSO Polonez a może i inne i mam nadzieję że też w skali 1:18.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 63Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024