FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
03-02-22 23:25  [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Witam Was serdecznie,
w ramach modelarskiego relaksu postanowiłam poczynić wspomniane w temacie kartonowe zabawki dla chrześniaka. Nie są to oczywiście modele wielkich lotów i pewnie trudno je zakwalifikować do jakiejkolwiek kategorii, niemniej jako zabawki doskonale się sprawdzają.

Pierwszą budowlą był szpital.
W zasadzie jedynym i głównym wymogiem było to, aby w szpitalu można było się bawić ludzikami z Lego (czy też podobnymi). Konstrukcja jest wyjątkowo prosta, co dla potrzeb 4-latka w zupełności wystarcza. W budynku są dwa poziomy - na dole jest poczekalnia, u góry łóżka (mają nawet pościel :P). Drzwi się otwierają (przesuwają). Jest też lądowisko dla helikopterów na dachu i wiatka dla karetki. No i chyba najważniejszy element - winda, która oczywiście działa. Niewielkim nakładem dostępnego materiału i odrobiny czasu powstało to co na poniższych zdjęciach:



Drugim, nieco ambitniejszym "projektem" była budowla, która jest bazą Psiego Patrolu. Powstała dla konkretnych figurek (to dekoracja na tort), ale ponownie ludziki Lego też fajnie się tu sprawdzają.
Starałam się aby było tu sporo kryjówek i "gadżetów" umożliwiających interakcję. Stąd kilka domków na różnych platformach, otwierające się drzwi, kamienna ściana, jeziorko, schody i takie tam... Mały człowiek był zadowolony, a to było najistotniejsze. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba :)




Wszelka krytyka oczywiście mile widziana.

Jeśli ktoś ma ochotę popatrzeć na więcej zdjęć (w tym tych z budowy) oraz zapoznać się z moimi innymi (nie tylko kartonowymi) modelami to zapraszam na bloga lub profil na YouTube. Oba linki w sygnaturce.

--
Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
izz_miniatures 1232 03-02-22 23:25
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Guciu 64 04-02-22 07:59
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
izz_miniatures 68 04-02-22 09:32
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Ryszard 62 04-02-22 09:24
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Hator 96 04-02-22 20:35
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
El Comandante 76 04-02-22 21:18
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
fitter 81 08-02-22 14:29
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Marchewkowy Potwor 290 08-02-22 19:07
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
izz_miniatures 75 08-02-22 21:34
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Arek 140 08-02-22 22:12

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024