FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-02-22 23:23  [G] LANZ-BULLDOG D9506 , MODELIK
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Dzień Dobry , od razu też przepraszam . Model sklejony kilka miesięcy temu , już nawet widziany na żywo przez wielu , ale dopiero teraz obiecana wtedy galeria . Tak wyszło , ale naprawiam i jest :) .
Pewnego dnia stwierdziłem, że muszę odpocząć od modeli , jednak by nie zardzewieć szukałem czegoś odpoczynkowego . Po ilości arkuszy samej kuchni polowej w tym wydaniu Modelika (sztuk dwie :) , stwierdziłem, że idealnie nada się do tej roli . Fakt szybciutko powstała kuchnia i tak patrząc na tego nie wyciętego Traktorka doszedłem do wniosku , że trzeba i jego dokooptować do tego zestawu . Co sobie kuchnia tak sama , samopas będzie jeździć :) .
Inspiracją do budowy był oczywiście odcinek Czterech pancernych :), poniżej . W tym fragmencie nie ma jednak sceny kiedy to Tomasz biadoli i upycha kiełbasy po kieszeniach , żałując , że tyle jedzenia idzie na zmarnowanie . Oczywiście nie omieszkałem podkreślić tegoż wydarzenia w mojej kuchni . Przykro mi Panowie, Tomaszek był szybszy :) .

https://www.facebook.com/watch/?v=144236482935113

Modelik niby prosty, ale traktor jednak wymaga trochę skupienia i korekt w czasie budowy . W sumie fajnie się prezentuje i cieszy oko pomimo starego już wydania. Polecam, fajna propozycja , po prostu inna
Zapraszam do galerii i pozdrawiam .



P.S. Za galerię zdjęć bardzo serdecznie dziękuję naszemu koledze Kołodziejowi . Robciu cudnie wyszło , dzięki :)

Post zmieniony (05-02-22 08:04)

 
04-02-22 23:41  Odp: [G] LANZ-BULLDOG D9506 , MODELIK
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

No i wyjechał nam tu z "Partyzanta" :))) "Tomasz już tu był", ale zapomniałeś o Gustliczku !!! A gdzie granaty moździerzowe !!!!! Ha ... !!!
Ale trzeba przyznać - model ZACNY :)

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
05-02-22 11:35  Odp: [G] LANZ-BULLDOG D9506 , MODELIK
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Rodrus , tak jak i aktorzy tak i wycinanka ma swoje pieskie lata :) , a granaty i wojna to tylko w filmach na szczęście. Grunt że model zacnie się prezentuje i cieszy oczy :) . Dziękuje
Pozdrawiam po partyzancku ... tak zza kulis:)

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
06-02-22 20:22  Odp: [G] LANZ-BULLDOG D9506 , MODELIK
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję wykonania.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024