FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-02-22 21:21  [P] Łańcuch do motocykla
donmarianos   

Jestem w trakcie klejenia SHL M04 z "Modelika", w tych kilku relacjach co można znaleźć w necie temat Łańcucha nie istnieje. Próbowałem kontaktować się z wydawcą, odesłał mnie do projektanta. Wycinankowy nie współgra z całym modelem swoją płaskością. Macie jakiś pomysł jak go wykonać w miarę szczegółowo i przy nie za dużym nakładzie sił?

 
04-02-22 21:38  Odp: [P] Łańcuch do motocykla
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wpis z 15 stycznia. Wprawdzie nie do motocykla, ale myślę, że lepszego łańcucha nie znajdziesz

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=395528&t=395528&filtr=0

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
04-02-22 22:26  Odp: [P] Łańcuch do motocykla
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=6302&start=40

Jest jeszcze Mack Bulldog Wujka Andrzeja.

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang


 
04-02-22 23:22  Odp: [P] Łańcuch do motocykla
donmarianos   

Dzięki wielkie. Jakaś zaćma mnie musiała ogarnąć że tego nie widziałem.

 
05-02-22 18:39  Odp: [P] Łańcuch do motocykla
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

tu masz fajnie pokazane jak zrobić łańcuch http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=395528&t=395528&filtr=0&page=2

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
05-02-22 19:09  Odp: [P] Łańcuch do motocykla
greg   

Witam, a swoją drogą, to trochę się dziwię, że jeszcze nikt z producentów dodatków laserowych, nie wpadł na pomysł wypalenia ogniwek takich łańcuchów napędowych, w różnych "wielkościach" oczek. Myślę, że znaleźli by się chętni -między innymi ja- na takie gotowce, które przecież mogły by być nawet ruchome po sklejeniu !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024