FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
08-02-22 21:34  Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Hator, El Comandante: serdecznie dziękuję. Miłe słowa zawsze zachęcają do dalszej pracy.

fitter: również dziękuję i doceniam :) Choć mam pełną świadomość, że te modele to zupełnie inny typ niż tradycyjna architektura :)

Marchewkowy Potwor: szpital był pierwszy i okazał się być hitem. Doskonale się sprawdzał w codziennej zabawie. Jedynymi elementami które wymagały naprawy były łóżka, nogi (z racji małej powierzchni styku) w kilku odpadły. Prowizoryczna, acz skuteczna w tym wypadku naprawa klejem na ciepło rozwiązała ten problem całkowicie.
Aa, i chyba nie dodałam wcześniej, że dziadek wnukowi dorobił oświetlenie wewnątrz - użył samoprzylepnej listwy led.
Szpital dokonał żywota po kilku miesiącach, gdy na budynek napadli bandyci, podłożyli bomby, spowodowali wybuch i w ogóle ogromną tragedię w całym mieście - tak, młody ma dziwne pomysły. Od teraz są to ruiny szpitala - nadal używane w zabawie.
W Bazie Psiego Patrolu jedynym elementem, który wymagał naprawy był płotek z wykałaczek i sznurka. Okazał się być zbyt delikatny w starciu z dziecięcą wyobraźnią. Dziś wiem, że zbudowałabym go inaczej - to była ważna lekcja.
Telefon w stylu: "ciocia, jak przyjdziesz do nas to zabierz super klej, bo mój ludzik xxx (tu pada imię sprawcy) chyba coś lekko urwał" kilka razy był, ale były to stosunkowo drobne rzeczy. Baza wciąż działa i jest używana - a był to prezent na ostatni Dzień Dziecka.

Kolejną budowlą jaką mam w planach ma być taka, która tematycznie sprawdzi się w zabawie ludzikami typu Lego, ale postaciami Marvela. Coś lekko fantazy, lekko sci-fi. Bo dziecko zakochało się w Spidermanie, Octopusie i pozostałych superbohaterach.

--
Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
izz_miniatures 1237 03-02-22 23:25
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Guciu 66 04-02-22 07:59
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
izz_miniatures 68 04-02-22 09:32
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Ryszard 66 04-02-22 09:24
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Hator 100 04-02-22 20:35
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
El Comandante 76 04-02-22 21:18
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
fitter 84 08-02-22 14:29
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Marchewkowy Potwor 293 08-02-22 19:07
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
izz_miniatures 81 08-02-22 21:34
 Odp: [Zabawki] kartonowy szpital i baza Psiego Patrolu  nowe
Arek 148 08-02-22 22:12

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024