FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
26-03-22 17:22  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
ANDSZY   

Dzień dobry Też jestemza propozycją Grzegorza o wystawieniu modeli na giełdę lub licytację . Wcześniej już takie zbiórki były robione.

 
26-03-22 17:29  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Chłopaki, poczekajcie chwilę.

Jestem w stałym kontakcie z Miszą i może będzie można jemu pomóc (np. wpłacając kase na mój PayPal, a ja mu przekażę te kasę - tylko na razie nie wiem jak).

Poczekajcie chwilę.... wszystko z Miszą ustalę

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
26-03-22 17:30  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
siedem   

Syjku, a masz kontakt z innymi kolegami z wydawnictw ukraińskich? Może też potrzebują pomocy.

--
--
Pozdrawiam Marcin

 
26-03-22 17:32  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
Bart 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja się kontaktowałem z Jurijem z YG-model.
Żyją, ale wydawnictwo nie działa :-(

Pomyślałem o takiej akcji. Szkoda, żeby nie mogli zarabiać na swoich modelach.

Może jakieś polskie wydawnictwo, które ma z nimi kontakt, zaproponowałoby, żeby przesłali pliki do druku lub wydrukowane modele.
Nasi by mogliby drukować, sprzedawać, a zyski przelewać właścicielom.

Chciałem akurat zakupić kilka drogich modeli od nich, ale nigdzie już nie można ich nabyć, a fajnie byłoby wspomóc.

Na forach plastikowców jest pełna lista firm modelarskich z Ukrainy.
Często nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy ile modeli i dodatków mieliśmy z Ukrainy. No masakra jakaś.

 
26-03-22 17:41  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Mam stały kontakt jeszcze z Jurą Garkavenko z Domu Bumagi, a on mi przekazuje co z Saszą Balickim z Avangardu (notabene żona Saszy z dziećmi jest w Polsce i mieszka u Grześka Pomorskiego, a więc chwała mu za to).

U nich sytuacja jest o tyle lepsza, że w Chmielnickim gdzie mieszkają na razie jest spokój, ale oczywiście ich firmy NIE DZIAŁAJĄ w takiej formie jak przed wojną. Nikt teraz tam nie myśli o wydawaniu modeli. Dom Bumagi na kilka dni przez wybuchem wojny wydrukował model pancernika CHARLEMAGNE, ale spóźnij się dosłownie o dwa dni z jego wysyłką autobusem do Polski.... i cały nakład ma w domu... a domyślacie się co to znaczy z finansowego punktu. Udało mu się w środę wysłać kilkanaście sztuk pocztą do nas, ale kiedy to przyjdzie... tego nie wie nikt.

Misza Oriol ma swój PayPal, ale na Ukrainie dotąd działał on tylko w jedną stronę tzn. mogli z niego płacić innym, można było płacić im, ale już oni nie mogli przelewać tych pieniędzy na swoje ukraińskie konta bankowe, tak jak my to możemy. Teoretycznie to uległo zmianie tydzień temu, ale PayPal Miszy nadal nie funkcjonuje w pełny sposób (tzn. nie może on wypłacić sobie z niego kasy). Pracuje nad tym problemem i trzeba poczekać.

--

Post zmieniony (26-03-22 17:47)

 
26-03-22 17:56  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

To może kupić jakoś ten model a dośle jak będzie mógł. Może przez Ciebie Syjku. Jakieś zapisy, przedsprzedaż można wymyśleć.
Mnie to obojętne kiedy do mnie dotrze. czekam na jakieś info w sprawie.
Pzdr

 
26-03-22 17:59  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Syjku, tradycyjne przelewy na Ukrainę nic teraz nie kosztują. Gdybyśmy znali numer konta, można normalnie przelać.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
26-03-22 18:46  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
grzegorz   

To nawet jak wyślemy kasę przez Peypal to i tak ich nie wykorzysta,i co teraz robić

 
26-03-22 18:52  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Misza pracuje nad tym PayPalem.
Jak coś się uda mu załatwić, od razu dam znać.

Konto bankowe Orela to:
IBAN: UA283052990000026208672896760
OREL MIKHAIL 73021, Ukraine,region Khersonska,city Kherson,street Shenheliia,building 5,flat 43

Można spróbować tak przesłać pieniądze.

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
26-03-22 19:10  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
dryf   

Charlemagne z domu bumagi z chęcią bym kupił.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024