FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
26-03-22 11:03  Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat (moderatorzy niech to ocenią). Nie wiem czy już ktoś o tym pisał (jeśli tak to do usunięcia), ale nie mogłem przejść nad tym do porządku dziennego. Właśnie przeczytałem dramatyczny wpis Michailo Orela - własciciela wydawnictwa Bumażnoje Modelirowanie z Ukrainy, który opisuje swoje życie w ostrzeliwanym Chersoniu, w którym brakuje wszystkiego, a sporadycznie pojawiające się na półkach towary mają ceny kilkukrotnie większe niż przed wojną. Michailo/Michaił prosi o pomoc finansową na jedzenie dla siebie ale i swoich pracowników. Nie bądźmy obojetni - pomóżmy przetrwać człowiekowi, który z pomocą swoich pracowników dał wielu z nas chwile radości poprzez wydawane przez 20 lat modele.
Na tej stronieponiżej jest cały wpis, nr konta oraz okładki modeli, które były przygotowane na marzec do druku. Od nas zależy czy kiedyś będziemy je trzymać w ręku.
https://papermodeling.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=682

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
26-03-22 11:30  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Norvik, masz tam może konto? Gdyby przekazać żeby Mykhailo podał też numer IBAN to można by przelać pieniądze prostu na Jego konto bez kombinacji przez PayPal czy Western Union.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
26-03-22 12:29  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
grzegorz   

Jak przelać kasę z polskiego konta Ja nie umiem.Narwik może do ciebie bym przelał a ty dalej?

 
26-03-22 14:48  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

El Comandante - nie ma konta na ich forum, ale to ze nie podaje zwykłego nr konta publicznie moze świadczyć o jakichś obawach.
grzegorz - pieniądze wysłałem bez problemu przez paypal. Jeśli chcesz chętnie prześlę je w Twoim imieniu ze swojego konta. Nr konta mogę Ci podać na priv.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
26-03-22 14:53  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ja z tym samym pytaniem co Grzegorz :)

Czy ktoś przy okazji wie co z Chersoniem? Cze już Ukraińcy już zlikwidowali oblężenie? Człowiek ogląda w telewizji tę tragedię i tak naprawdę gubi się w tym co jest wolne od czerwonej zarazy ,a co nie.

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
26-03-22 15:10  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Zarejestrowałem się i wpisałem prośbę o numer rachunku. Wysłałem też maila. Jeżeli nie będzie do wieczora odpowiedzi to zrobię sobie konto PayPal.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
26-03-22 15:56  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
grzegorz   

Prosze podaj

 
26-03-22 16:15  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
grzegorz   

A może zrobimy giełdę na pomoc chłopakom, każdy ma jakiś model co może poświęcić.Myślę że admin się zgodzi

 
26-03-22 16:27  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

grzegorz - mail poszedł.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
26-03-22 16:50  Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Chersoń nie jest już ponoć całkowicie kontrolowany przez Rosjan. Chyba idzie tam kontratak Ukraińców i są ciężkie walki na obwodzie chersońskim.

--
Sven

HMS Ark Royal

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024