FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
05-04-22 20:56  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
orkan   

Też wyglądam Orkana.

--
,,Dwojaka jest natura Polaka"

 
05-04-22 21:42  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

czy ktoś kupował ze strony Neptunii?

http://neptunia-hobbies.com/products--shop--erratas.html

jak to wychodzi bo z tego co na stronie to jednak cena jest lepsza niż w jakimkolwiek sklepie w Polsce. czy oplata za wysyłkę to wszystko? czy jeszcze jakieś cło się opłaca?

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
06-04-22 07:31  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS
SeWo77   

W GPM kupiłem swoje 2 sztuki po 80zł.

Post zmieniony (06-04-22 07:44)

 
06-04-22 08:04  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Mariusz80   

Czyli widać, że można bez 75% marży.

 
06-04-22 09:19  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Varran - ja brałem bezpośrednio od Neptunii ale potem musiałem dopłacić kilkanaście złociszy za cło. Nie pytaj mnie ile bo nie pamiętam, natomiast trzeba się liczyć z pewną dopłatą.
Natomiast w temacie dodatkowych kosztów... Kupowałem przed wojną na Ukrainie modele bezpośrednio u wydawcy i sprzedał mi następujący patent, mianowicie wysyła paczki za granicę deklarując je jako prezenty co wiąże się z niższymi kosztami na cle. Nie mam pojęcia jakie są przepisy w UK ale może jest to opcja do przetestowania dla Neptunii?

--
Relacje: IJN Fuso, ORP Piorun
Galerie: ORP Piorun,
Poradniki: Przygotowanie do druku 3D

 
06-04-22 14:58  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Dzięki wieslaw_ :)
Zapytam Neptunie dzisiaj bezpośrednio.

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
06-04-22 15:00  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
NEPTUNIA   

Zapewniam wszystkich ze "patent" na prezent tez nie dziala......wysylajac "nic" i tak jest oplata 8.50PLN minimum extra.Cwiczone w innych krajach jak Niemcy i Wlochy oraz Francja.Wszyscy placili extra kozty.Jest to niesprawiedliwe ale panstwa Unii jakos tak dzialaja...co smieszne nie dziala to w druga strone i nic jeszcze nie zaplacilem za male przesylki z PL...ba, nawet paczki z ksiazkami przychodza po 10kg i zero oplat.Nie wiem jak to dziala ale tak jest.

--
http://www.neptunia-hobbies.com

 
06-04-22 18:16  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Opłata 8.50zl nie jest żadnym problemem.
Czekam na wypłatę do piątku i to będzie mój debiut z płaceniem przez paypal'a :/

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
06-04-22 19:01  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

NEPTUNIA - no cóż warto było zasugerować, chyba UE naprawdę się obraziła na Brytoli.

--
Relacje: IJN Fuso, ORP Piorun
Galerie: ORP Piorun,
Poradniki: Przygotowanie do druku 3D

 
06-04-22 20:17  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Piotr74 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Gwoli wyjaśnienia...
- każda przesyłka spoza UE podlega opodatkowaniu podatkiem VAT (najczęściej 23% od wartości przesyłki RAZEM z kosztami pocztowymi/kurierskimi),
- przesyłki o wartości poniżej 150 eur nie podlegają generalnie pod oclenie,
- 8,50 PLN to opłata za obsługę celno-skarbową pobierana przez pocztę polską niezależnie od tego ile jest do zapłaty potencjalnego cła/VAT (firmy kurierskie raczej nie pobierają takiej opłaty, ale zdarzają się opłaty za tzw. składowanie)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024