FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
07-04-22 16:45  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

ok, Sampson zamówiony, jak dojdzie podzielę się informacja jakie to cło było

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
07-04-22 22:28  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS
NEPTUNIA   

Obecnie jestem na urlopie wiec wysylka bedzie w przyszlym tygodniu.

--

Post zmieniony (13-04-22 21:41)

 
08-04-22 04:36  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Luzik

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
13-04-22 21:42  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
NEPTUNIA   

Varran, czy moge priosic o kontakt na priv. Wyslalem maila odnosnie przesylki ale moje maile z adresu Neptunii nie dochodza bo interia ma jakas blokade.Sorry za pisanie tutaj ale nie ma innego sposobu. Pisalem rowniez z adresu prywatnego na adres a PayPala ale rowniez bez odzewu.

--
http://www.neptunia-hobbies.com

 
15-04-22 07:19  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Dziwna rzecz, ale nie mogę wejść na profil "NEPTUNIA" na forum, tak samo jak nie mogę wejść na żaden profil użytkowników udzielających się w tym wątku którzy nie maja pod swoim avaterem żadnej galerii albo relacji.

Dlatego wysłałem dwie wiadomości z moich dwóch mail, na Wasz mail podany na stronce: info[at]neptunia-hobbies.com

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
15-04-22 10:10  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Jeśli ktoś tak jak ja, chciałby łatwo pooglądać o czym tu mowa, to tu jest do obejrzenia wycinanka:
http://neptunia-hobbies.com/gallery.html#
A tu galeria modelu:
http://neptunia-hobbies.com/index.html
;-)
Czy można by prosić o zamieszczenie zdjęć surówki w lepszej jakości?
Piękny model wydaliście, gratulacje!
:-)

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
15-04-22 13:52  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
NEPTUNIA   

Varran, wyslalem maile na obydwa adresy z naszego sluzbowego maila ale jak nie dojda prosze dac znac tutaj , wtedy pocisne z prywatnego.

Waldek, fotki sa w super rozdzielczosci ale w momencie zaladowania do galerii program redukuje jakosc i to nie zalezy ode mnie. Oczywiscie musze tez zmniejszac nieco wielkosc pliku bo bedzie sie za dlugo ladowac pozniej. Te galerie maja tam pozostac na dluzej wiec trzeba "szanowac" internautow , ktorzy maja slebe i wolne lacza.

--
http://www.neptunia-hobbies.com

 
15-04-22 16:34  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

dzięki NEPTUNIA na pocztę outlook'a doszło, na gmaila nie.

Już odpisałem :)


EDIT: GMAIL nie wiedzieć czemu zaklasyfikował Twoj mail jako spam i na początku tego nie zauważyłem, dopiero ten drugi mail zauważyłem i pooznaczałem jako nie spam.


EDIT 2:
jeżeli chodzi o cło to zamówiłem SAMPSON'a i PORTER'a i dla tych modeli cło wyniosło 19,50zł. myślę ze zdecydowanie lepiej zamawiać bezpośrednio w neptunii niż płacić u nas u pośredników.
Warunkiem jest zamówienie więcej niż jednego modelu, zakup pojedynczego modelu z anglii jest bez sensu.


--

Post zmieniony (29-04-22 19:12)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024