FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
01-05-22 11:49  [R/G] MiG-29MU (9.13) - Angraf
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Jako kolejny model na matę trafił MiG-29MU (9.13) z wydawnictwa Angraf. Model znany z opracowania MM, które zresztą dawno temu kleiłem. Opracowanie poprawione, ze zmienionym (wg. mojej opinii bardzo atrakcyjnym) malowaniem pikselowym lotnictwa ukraińskiego.
Co o samym klejeniu – samolociarzem nie jestem i jak to zostało już stwierdzony wśród zacnego gron Gekonów podczas SNE, brak mi doświadczenia i wiedzy na temat samolociarskich patentów w klejeniu, one się rodzą w miarę zdobywania doświadczenia przy kolejnych modelach. Poniżej zdjęcia od początku, aż do aktualnego stanu klejenia.




--

Post zmieniony (01-06-22 20:41)

 
01-05-22 12:33  Odp: [R] MiG-29MU (9.13) - Angraf
lubię placki   

Fajna praca, powodzenia w budowie.

--
modele to moja pasja.

 
01-05-22 12:43  Odp: [R] MiG-29MU (9.13) - Angraf
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

No i się doczekałem kolejnej "rury" ;)
Mam go w planach, więc chętnie będę tutaj zaglądał.
Życzę powodzenia w budowie.

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
01-06-22 20:41  Odp: [R] MiG-29MU (9.13) - Angraf
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Miło widzieć, ze ktoś tutaj zagląda pomimo, że kiepski jestem w relacje. Albo mi się transfer skończy, którego nie mogę doładować, albo zapominam o robieniu zdjęć i są dopiero na końcu…..no cóż. Tym razem kilka zdjęć z budowy i galeria końcowa. Sama bryła modelu jako opracowanie MMowe znane, stopień detalizacji również. Nowość to atrakcyjny kamuflaż. Co do samego modelu to kleiło się go przyjemnie. Było kilka problematycznych miejsc, ale uda się z nich jakoś wybrnąć. Zapraszam więc do galerii. Ja na macie mam już kolejny model, postaram się zaprezentować co nieco wkrótce…jak porobię fotki ;)





I galeria:




--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
01-06-22 21:06  Odp: [R/G] MiG-29MU (9.13) - Angraf
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Kamuflaż bardzo atrakcyjny, zgadzam się. Co do narzekania to powiem, dobra robota bo miałeś radość z tego modelu więc nie narzekaj :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
01-06-22 21:39  Odp: [R/G] MiG-29MU (9.13) - Angraf
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Poprę El Comandante . Radość z klejenia i zadowolenie z osiągniętego efektu to dla modelarza podstawa . Kamuflaż faktycznie efektowny,a model sklejony ładnie. Gratulacje.

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
05-06-22 06:41  Odp: [R/G] MiG-29MU (9.13) - Angraf
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. I samolot bardzo mi się podoba i model, który wykonałeś super. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
14-06-22 19:46  Odp: [R/G] MiG-29MU (9.13) - Angraf
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Gąsienic zapomniałeś… SLAYER QRCZĘ!!!

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024