FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
01-05-22 17:39  [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Witajcie,

Przedstawiam Wam mój najnowszy ukończony model, dioramę nazwaną przeze mnie "Przy nabrzeżu roboczym", w oryginale Wydawcy noszącą nazwę "Am Ausrüstungskai".
Wydawnictwo HMV, skala 1:250, użyte figurki Preiser, skala Z (1:220). Dodatkowo skorzystałem z zestawu elementów ciętych laserowo oferowanego do niniejszej wycinanki.
Wymiary podstawy: 55x25cm
Model rzekłbym odpoczynkowy, leniwie klejony przez ostatnie kilka dobrych miesięcy, ale dający mnóstwo frajdy i zadowolenia z efektu końcowego.
Tym samym moja kolekcja portowa powiększyła się o kolejny "moduł" nabrzeża, końcowe zdjęcia przedstawiają połączone dwie dioramy, dojdą kolejne...
Miłego oglądania.

[edit]: zmiana wyświetlania zdjęć



Post zmieniony (01-05-22 19:43)

 
01-05-22 18:28  Odp: [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Serdeczne gratulacje ! wspaniała kompozycja tego wszystkiego, ma sie wrażenie, że te figurki sie poruszają.

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
01-05-22 20:18  Odp: [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Jak tak dalej będziesz robił to zgłosi się do Ciebie "Teleexpres" i włożą Cię do galerii ludzi pozytywnie zakręconych :-)

Genialnie Ci to wyszło, oglądam, oglądam i naoglądać się nie mogę. Co tu więcej pisać, śliczności, gratuluję!

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
01-05-22 20:19  Odp: [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Świetna robota ! Nic tylko podziwiać

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-05-22 20:48  Odp: [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Port w Hamburgu rośnie!
Tyle się już naoglądałem tej dioramki i jej większej poprzedniczki, że trudno coś dodać.
Piękna modelarska robota - czyściutko, dokładnie, z głową.
Za każdym razem powtarzam, że te dioramki trzeba czytać niemalże jak ikony, tyle się tam dzieje.
Mam nadzieję na kolejne moduły portu.
Ogólnie, ogromne gratulacje Tomku!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
01-05-22 21:01  Odp: [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Do licha, ależ wspaniałe cacko odstawiłeś!!!

P.S. Napisałeś „Dodatkowo skorzystałem z zestawu elementów ciętych laserowo oferowanego do niniejszej wycinanki”. Oferowanego zamiast „DEDYKOWANEGO” i za to Ci dodatkowa chwała :-)
P.S. 2. Gdy patrzę na ten wielki dźwig to się zastanawiam jakim cudem uznałeś ten model za wypoczynkowy…

--

 
01-05-22 22:35  Odp: [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Świetnie się prezentuje ! Mnóstwo szczegółów, widać olbrzymi wkład pracy, jednym słowem super diorama !
Muszę jednak napisać, że cumowanie statków a szczególnie cumy i ich obłożenie na pachołach jest błędne.

 
02-05-22 09:24  Odp: [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Absolutnie genialnie to wszystko wygląda:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
02-05-22 10:50  Odp: [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Yogi napisał: dojdą kolejne.

No to chyba będzie potrzeba stołu bilardowego, żeby te wszystkie moduły portowe pomieścić, bo tyle ich HMV wydał.

Te Twoje dioramy to frajda dla oczu i jednocześnie odpoczynek od militarnego dziadowstwa panoszącego sie na forumach wszelakich.

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
02-05-22 12:40  Odp: [G] Diorama "Przy nabrzeżu roboczym / Am Ausrüstungskai", wyd. HMV, skala 1:250
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Rewelacja, podoba mi się to że diorama wygląda na żywą, figurki, małe scenki rodzajowe, drobne detale, no po prostu super :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024