FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-05-22 12:16  [G] Messerschmitt Bf-109 E1 - projekt majówkowy
dexter 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Tak to ja Dexter, musiałem zmienić nick ponieważ straciłem dostęp do swojego maila więc... no bywa. Zaczynam od początku :)

Dawno nie wrzucałem galerii, pewnie większość modelarzy, którzy mnie znają stracili wszelką nadzieję, że coś ze mnie będzie. Mam nadzieję, że zrobiłem pewną niespodziankę tym moim wpisie. Zacznijmy od początku.
Przez długi czas nie miałem ochoty na klejenie straciłem zacięcie do modelarstwa, wszystko co wziąłem na matę niestety nie dotrwały do dnia kiedy mógłbym podzielić się wynikami swojej pracy. Mam nadzieję, że rok 2022 będzie trochę innym rokiem i coś się ruszy w tej materii. Wróćmy jednak do samego modelu. Tak naprawdę mam mgliste wspomnienie dlaczego tak się stało że akurat wybrałem ten model, ale wiem że zadziało to się tuż przed ługim majowym długim weekendem. Jeszcze pamiętam, że mieszkałem w naszym mieszkaniu i postanowiłem że dlaczego nie zrobić czegoś nietypowego. Postanowiłem że zacznę kleić model który będzie wykonywany wyłącznie w trakcie długich weekndów. W kioskach właśnie wydał model Messerschmitt BF-109 E1 i nie chciało mi się szukać czegoś innego.
Po 9 latach klejenia :) w ten majowy weekend skleiłem tego pokraka (chodzi tutaj o moje klejenie niż o sam model) wiem, że model nie będzie jeździł na żadne konkursy ponieważ jest tragiczny, a pokazuje go wyłącznie dlatego, że jest zlepiony niż sklejony. Powodów jest naprawdę dużo, a błędów podczas klejenia popełniłem tutaj naprawdę bardzo dużo i niestety nic na to nie poradzę.
Model kleiło się naprawdę przyjemnie, moim zdaniem jest bardzo dobrze dopasowany i w rękach prawdziwego modelarza mógłby wyglądać naprawdę dobrze. Jeśli miałbym kleić go drugi raz to bym się skupił na samym klejeniu niż wymyślaniu sobie, ze klejenie w długi weekend ma sens. W majówkę to się powinno zrobić grilla niż kleić modele :).

Jeśli chodzi o plamę na skrzydle to tak jest wypadek przy pracy i proszę o wyrozumiałość. Zapraszam do obejrzenia galerii moich wypocin. Oglądajcie z daleka wtedy nie bardzo widać niedociągnięć.

Na więcej zdjęć innych modeli zapraszam na https://papermodels.eu

 
11-05-22 12:46  Odp: [G] Messerschmitt Bf-109 E1 - projekt majówkowy
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

no i elegancko :D

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
11-05-22 22:10  Odp: [G] Messerschmitt Bf-109 E1 - projekt majówkowy
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Witam,śliczności,pozdrawiam ceva.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
11-05-22 22:30  Odp: [G] Messerschmitt Bf-109 E1 - projekt majówkowy
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ooo i Pawełek wrócił do klejenia :D
Fajnie, czysto ino temat podły...
Ale tyle lat się znamy, że sam wiesz, że do czegoś się muszę doczepić ;P ;)
Dobra robota ;)
Pozdro500

--
GG 6801515

 
11-05-22 23:01  Odp: [G] Messerschmitt Bf-109 E1 - projekt majówkowy
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Gratulacje za samo sklejenie i odwagę samokrytyki.
Kilka szparek jest widocznych ale te listkowe koła to rewelka.
Mimo wszystko wzbogaci Twoją kolekcję, która przyznaję jest imponująca.
Życzę determinacji w klejeniu.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024