FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
03-06-22 08:50  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Hellooo 😀
Panowie to jeszcze nie koniec tej relacji - to jeszcze nie galeria końcowa 😁

Powiem Wam szczerze, że nie spodziewałem się tak licznego odzewu i miłych opinii, za co każdemu z Was serdecznie dziękuję 😊
Muszę się jednak przyznać, że na końcówce straciłem do niego zapał i wenę i stoi na półce obok drugiego Tigera II i E-100, czekając na kolejnego kopa aby go ukończyć.
Ale żeby nie było, Wasze wpisy tak mnie zmotywowały, że na macie wylądował już kolejny model, o czym poinformuję w osobnej relacji 😉

Pozdrawiam serdecznie
Tommy

 
03-06-22 21:51  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Czyli znowu nam dokopiesz/zdołujesz 😕 a przynajmniej ja nie mogę dojść do siebie po stugu 🥴.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
04-06-22 17:05  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Noo Brachu, kocur jak żywy :D

--
GG 6801515

 
22-07-23 14:42  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Idąc za ciosem, kolejna skromna aktualizacja Tygrysiątka ;-)
Przynajmniej będę wiedział na przyszłość na czym skończyłem :-D

Naniesione zostały znaki taktyczne, wykonałem delikatne poprawki brudzenia, ale to jednak nie jest jeszcze to co chciałbym uzyskać :sceptic:
Ponadto dodatki w postaci szekli, km MG-42, figurki itp.

Stan na dzisiaj:




Do pełni szczęścia brakuje już tylko przysłowiowego "last touch" ;-)

Pozdrawiam serdecznie
Tommy

 
22-07-23 17:20  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Śliczny kotek.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
22-07-23 17:43  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Perfekcyjny i piękny, dopieszczony w każdym detalu, gratuluję

--
pozdr, Radek

 
23-07-23 13:48  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Temat mi bliski, drugi dziś model od Ciebie który wzbudza mój podziw, najbardziej chyba podoba mi się zimmerit, bardzo ładnie jego faktura wygląda na modelu :)

 
23-07-23 20:07  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
Egon 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Piękny ten tygrysek, dopieszczony, atrakcyjne kamo. Dowód na to, że ze starych modeli można zrobić cudeńko. Mam ten wóz, ale po takiej prezentacji, strach go brać na metę, naprawdę super wykonanie.
Pozdrawiam Egon

 
23-07-23 20:27  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


 - 1

Nie będę oryginalny - Klasa :)))

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
24-07-23 19:34  Odp: [R] PzKpfw. VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt. 503, Mailly le Camp, Francja lipiec 1944r.
WOJTEK 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Piękny Tygrys.

Jakość na najwyższym poziomie, połączenie fantastycznego zimmeritu z detalami robi ogromne wrażenie.

Fajnie, że udało Ci się zmobilizować i ruszyć w temacie.

Do zobaczenia w galerii końcowej.

--
Pozdrawiam
WOJTEK
---------------------------------------------------
Na warsztacie: SHERMAN "FURY", Fw-190A-8/R8
W przygotowaniu: Tiger I

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024