FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-06-22 13:52  [R]Mig-15bis WAK 2/2022
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Przedstawiam relację z budowy kadłuba. Osobiście wolę się wygadać niż naklikać dlatego relacja filmowa.

https://youtu.be/W77G6vME5Is


Powiedzcie jak wstawić ikonkę filmu, bo jakoś zapomniałem :(

Post zmieniony (09-06-22 13:56)

 
09-06-22 17:14  Odp: [R]Mig-15bis WAK 2/2022
Konrad224 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Fajny materiał ! można spodziewać się więcej nagrań? pozdrawiam

 
10-06-22 08:39  Odp: [R]Mig-15bis WAK 2/2022
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

będzie dalszy materiał, tylko muszę wskoczyć na jakiś dyżur lotniczy.

--

 
10-06-22 09:06  Odp: [R]Mig-15bis WAK 2/2022
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Kris, byłbyś uprzejmy streścić zawartość filmu (wstawić jakieś zdjęcia, itp. bo nie chce mi się tracić czasu na jego oglądanie... Nie jestem dzieckiem jutuba, więc nie rajcuje mnie taka forma.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
10-06-22 10:26  Odp: [R]Mig-15bis WAK 2/2022
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Limit na fotosiku mi się skończył. Wolę relacje filmowe i to z komentarzem, gdyż nie trzeba skupiać się na oglądaniu, wystarczy słuchać. Pisanina na forum mi dla odmiany nie odpowiada. Zdaję sobie sprawę że dinozaury modelarskie parskną śmiechem jak chwilę popatrzą. Ale powiedzmy szczerze każdy z nas zawsze coś odwali przy modelu, a sami widzicie jak banalnie się wyłożyłem z dziobem. W relacji pokazałem przykładowe sklejenie jednego segmentu, a nie wszystkich (dla laików), a problemy na poszczególnych etapach budowy dla tych co nie jeden model popełnili. Osobiście wolę kamerę od foto i swojego zamiłowania nie zmienię.

--

 
23-12-22 11:52  Odp: [R]Mig-15bis WAK 2/2022
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Mig już wisi pod sufitem. Film zasadniczo jest do bani, to było ostatnie moje kręcenie telefonem, no ale rozpoczęty temat trzeba było zakończyć.
trochę pogadałem w filmie o nożach i o wybijakach dziur.

https://youtu.be/Myf68aC8Q6s

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024