FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
31-08-22 08:50  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Józef   

Coraz mniej kartonu w kartonie :(..

 
31-08-22 09:29  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

@Józef, nie ma na szczęście jeszcze przymusu, modelarstwo ma sprawiać frajdę, więc jak ktoś woli druk, to ma opcje. Ja osobiście też wolę bardziej ortodoksyjne podejście, typu żadnych dodatków, nawet szkielety tnę sam, ale tylko w swoich pracach. Inni niech kleją jak tam im się podoba.

BTW, nawet nie byłem świadom, ile jest różnych typów gąsek dla tego samego czołgu, hehehehe

Post zmieniony (31-08-22 09:34)

 
31-08-22 09:47  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Panzerwerk   

Józef, a kto kogo zmusza ? Nikt...dodatki żywiczne do skali 1/25 są dostępne od lat, używają ich raczej osoby które modele malują. Jak pisze Karas, niech każdy robi po swojemu, ma to sprawiać radość.

Karas - szok, wiem :D Do T-54/55 było około 15-tu różnych wzorów...myślę sobie...a zrobię z dwa ;-) Do Panzer III/IV zrobiłem prawie wszystkie. Co inny typ był używany na różnych pojazdach na przestrzeni lat wojny.

 
31-08-22 22:11  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Przemku pomyśl nad gęsiami do 7TP i TK/TKS.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors wz.36 plot, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8,Bofors wz.36 37mm ppanz., drezyna TK, drezyna R, wz.29, wz.34,Putiłówka
W budowie: Su 76M

 
31-08-22 22:47  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Panzerwerk   

Krys myślę bardzo poważnie :-) Fotki, materiały mile widziane. Nigdy za wiele....

 
31-08-22 23:05  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Bądź gotów na telefon i sam pomierz w Poznaniu i nie szukaj "wszędzie".

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
31-08-22 23:19  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Panzerwerk   

Czekam zatem...

Post zmieniony (01-09-22 08:28)

 
01-09-22 22:03  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Przemku a czy była by nadzieja na kompletne wózki do rodziny Vickers/7TP.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors wz.36 plot, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8,Bofors wz.36 37mm ppanz., drezyna TK, drezyna R, wz.29, wz.34,Putiłówka
W budowie: Su 76M

 
01-09-22 23:02  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Panzerwerk   

Myślę że tak, wszystko z czasem. Mam masę projektów do skończenia do swojej oferty, a także do oferty T-rex Studio z którą współpracuje.

Powoli pojawiają się linki do projektów w pierwszym poście wraz z cenami.

Pzdr

 
01-09-22 23:07  Odp: [Nowość] Panzerwerk - dodatki w technice druku 3D skala 1/25
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tak troch może prowokacyjnie:

"USA (w przygotowaniu)

Sherman"


...dla skali 1:35 też są przewidziane?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024