FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
06-03-22 19:27  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
Lukee 

 


Ryszard
"A ja (nie kolejarz) tak sobie głośno myślę - czy nie można by do tych wszystkich żywicznych dodatków dorobić resztę tzn. żywicznego modelu parowozu ? Bo to budowa by była znacznie szybsza a i wygląd ciekawszy :-)"

Mówisz i masz ;-)

https://www.amazon.com/Italeri-8701-Locomotive-Br41-Plastic/dp/B003L14XLM

Jest tego więcej... Ale tak zebrać to co już wyprodukowano, potem dorobić kocioł, ostoję i resztę konstrukcji, zapakować w kartonowe pudełko i będzie piękny model do składania...

--

 
06-03-22 20:42  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9



Post zmieniony (06-03-22 22:16)

 
06-03-22 21:10  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
pawcio37   

Nie wiem po co ta ironia Panie Ryszardzie, jak to nie jest Pana tematyka to po co się Pan wypowiada zachęcając innych forumowiczów do swojego negatywnego głosu. Temat założyłem informacyjnie dla modelarzy tych którzy są zainteresowani dodatkami do modeli kolejowych ( i nie tylko ) a na rynku nie ma już sklepu Mariusza (Mariomodelario) który również oferował 3D z żywicy. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania - ci co chcą oszczędzić sobie oczu a mieć dobrze zdetalizowany model małymi częściami zakupią to co uważają za stosowne i wykonają model zgodnie ze swoimi przekonaniami i to ile będzie w nim kartonu a ile żywicy to ich sprawa. Dla mnie rysowanie tych modeli to przyjemność a jeszcze większa jak ktoś po zakupie będzie zadowolony..

Dodatki żywiczne oferują również inni modelarze /sklepy (MODEL-KOM, Draccus Models, Panzer Hobby Art, model-hobby) więc czy oni też profanują modelarstwo?

Proszę więc traktować ten wątek informacyjnie a nie jako miejsce do potoku niepotrzebnych wypowiedzi.

 
06-03-22 22:18  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Jeśli uraziłem to przepraszam, rzeczywiście niepotrzebnie "narozrabiałem".

 
07-04-22 17:19  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
pawcio37   

Kolejne nowości kolejowe:

głowica osprzętu


koła 920mm





dodatki uniwersalne i na makiety:

- nakrętki motylki w różnych wymiarach





Zapowiedz kilku nowości:

- wpusty kanalizacyjne





- turboprądnica





Post zmieniony (26-09-22 18:39)

 
31-08-22 17:13  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
pawcio37   

Nowość a raczej zapowiedz, gniazdo sterowania wielokrotnego

 
16-09-22 05:06  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
bali   

Czy będzie możliwość dokonania zakupu w Przeciszowie.

 
16-09-22 06:57  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
RahGelerth   

Tak, będzie taka możliwość

 
18-09-22 22:55  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
pawcio37   

Kolejna nowość dla modelarzy kolejowych zestaw do ogrzewania wagonów - do zastosowania w wagonach i lokomotywach osobowych. Klapki i wtyczka ASO są ruchome.











 
19-09-22 20:15  Odp: Dodatki Żywiczne 3D do modeli kolejowych skala 1:25
pawcio37   

Oficjalny adres sklepu emp3d.eu, zamówienia można też składać na pprzybulewski@tlen.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024