FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
26-06-23 19:13  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Czy planujesz dać stalowe siatki nad żaluzjami?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
26-06-23 19:33  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Tak, dam siatki, są przewidziane w tym modelu. Chcę zakupić siatki w sklepie Answera. Podpowiesz jakie oczko wybrać ? 0,8 mm?

--
pozdr, Radek

 
26-06-23 22:32  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Szczerze mówiąc raczej celowałbym w produkt Abera, czyli siateczkę fototrawioną.



Tak to wygląda na modelu, chociaż tu akurat plastikowym 1-25 scale z Tamiyi
.



A tak na Tygrysie z Marui(RC)


--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
27-06-23 19:37  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Fajnie idzie, czysto i starannie jak zwykle :)
Widzę, że jeszcze nie masz jarzma na KM, robisz w całości wycinankowe? Ja chyba w Kingtigerze kupię żywiczne i użyję tylko tego środka a obudowę zrobię z wycinanki.

 
27-06-23 20:12  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Viz, dziękuję, że starannością i czystością zawsze mam problemy :) A co do jarzma km to dokładnie chcę zrobić tak hak Ty, kupiłem już żywiczne i się zastanawiam, że jakieś takie małe mi się wydaje, zobaczymy jak to wyjdzie

--
pozdr, Radek

 
27-06-23 22:03  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Koledzy, a gdzie w ofercie macie kugelblende do tygrysa?
Ja mam z GPM do Pz III/IV i jest to kugelblende 50, a tygrys miał kugelblende 80.
Mam takie na swój użytek ;-) z plastikowego tygryska, bo taki sam był w brummbarze


--

Post zmieniony (27-06-23 22:07)

 
27-06-23 22:54  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

A to feler, trzeba będzie dłubać samemu z tego co jest w opracowaniu

--
pozdr, Radek

 
27-06-23 23:28  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Agand 

 

Pietrek - a gdzie brummbar miał mg z kugelblende 80?

--
Pozdrówka
Agand

 
28-06-23 10:26  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

@Agard, Są takie Z i BEZ ; ], z tego co widzę



--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 
28-06-23 10:29  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Agand 

 

Karas - dzieki, ja tam w niemczyznie za mocno nie siedze i po prostu takiego nie widzialem ;P

--
Pozdrówka
Agand

 
29-06-23 10:58  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Agand to wersja późna i tylko ona została doposażona w kugelblende.

--

Post zmieniony (29-06-23 14:05)

 
29-06-23 19:27  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Dokleiłem boczne ażurowe płyty, wyszły mi trochę za długie i musiałem trochę przyciąć, aby się zmieściły. I tak są za długie, bo powinien być lekki dystans od pierścienia wokół wieży. Skusiłem się na siatki ze sklepu Piotra, dostawa w drodze. Myślę, żę środkowa płyta nad silnikiem też będzie musiała być docięta, aby się wpasowała. Zrobiłem też linkę na boku kadłuba.




--
pozdr, Radek

 
29-06-23 22:47  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Ciekawe jak te siatki siądą na modelu GPM, na tygrysie i panterze Hala leżały idealnie.
A przy okazji w paczce znajdziesz mały suprise, który rozwiąże problem pewnego, wszędzie po macoszemu traktowanego elementu.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
01-07-23 14:28  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Fajnie te ażury wyszły, podobają mi się.
Nie jestem pewny co do linki, nie powinna to być lina stalowa? Trochę brakuje mi w niej takiego widocznego splotu włókien ze stali, ale mogę się mylić bo znawcą nie jestem.

 
04-07-23 19:35  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Jak wspomniałem zakupiłem w sklepie Piotra siatki fototrawione. Piotr dołożył też gratisowy souvenir do pudełeczka za co jestem mu ogromnie wdzięczny, bo tym prezentem okazało się niedostępne na rynku kugelblende 80 do Tygrysa. Mam nadzieję, że Piotr włączy je na stałe do swojego bogatego asortymentu pancernych dodatków. Załączam zdjęcie z porównaniem do kugelblende 50 ze sklepu GPM, lufa MG też z kompletu do kugelblende 50. No cóż siatki nie z tej bajki, więc albo być może projekt Answera jest skopany w tym aspekcie. Niemniej dało się je podocinać, aby pasowały do mojego modelu. Teraz zabiorę się za główne liny holownicze i resztę wyposażenia na pancerzu a na koniec spróbuję pokryć kugelblende 80 wierzchnią warstwą papieru z wycinanki, tzn. rozdwoję papier.
Viz, linki są miedziane, plecione, dedykowane do modelu. też od Piotra. Efekt końcowy, niestety zawiera zbyt wiele warstw farby i jest efektem moich prób uzyskania koloru zbliżonego do oryginału eksploatowanego w warunkach wojennych.











--
pozdr, Radek

 
04-07-23 20:19  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Bardzo fajnie poradziłeś sobie z siatkami :)

Faktycznie na zbliżeniu widać splot na lince, i nowe liny holownicze wyglądają też zdecydowanie lepiej :)

 
06-07-23 14:14  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Liny holownicze, gaśnica i wyciory zamocowane. Powoli do przodu.







--
pozdr, Radek

 
06-07-23 22:46  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Kapitalnie to wszystko wygląda. Liny i siatki prima sort.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
08-07-23 15:01  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Nieźle.
Odezwij się po 16.07, mam jeszcze jeden suwenir do przetestowania- haki trzymające uniesione żaluzje 3szt

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
16-07-23 17:53  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Piotrze, popatrzę jutro na sklepie jak ta nowość wygląda. Jeśli możesz to wrzuć jakieś zdjęcie, jak powinny wyglądać elementy wyposażenia na tylnej płycie Tygrysa ausf. E. Tymczasem doszło mi kilka elementów.




--
pozdr, Radek

 
17-07-23 15:11  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Elegancko, całkiem zgrabnie wyszła Ci ta "kopułka". Czekam na wieżę :)

 
20-07-23 15:42  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Cały czas bacznie przyglądam się i analizuję Twoje poczynania z tym modelem i co do tego nie mam większych zastrzeżeń, bo robisz kawał porządnej roboty😃👍
Mieszane uczucia mam natomiast do tego opracowania.
Grafika super, ale zaprojektowane części to już porażka... niektóre elementy ma się wrażenie jakby były przerysowane z opracowań z lat 90-tych🫤

 
23-07-23 14:06  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Jak wspominałem dostałem w prezencie od Piterpanzera żywiczne kugelblende 80 do Tygrysa. Postanowiłem jednak wykonać to, które zaprojektował autor modelu. Nie wyszło najlepiej, ale pokazuję dla porówania. Jak widać to żywiczne jest większe i bardziej zbliżone do fabryczne oryginału. Niestety brak umiejętności mieszania farb w celu uzyskania idealnego odcienia koloru spowodował, że przykleiłem to moje kugelblende. Ale im dłużej na nie patrzę to skłaniam się do zmiany na to żywiczne, co myslicie ?




--
pozdr, Radek

 
24-07-23 14:13  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Żywiczne chyba lepsze, tylko przybrudzić by trzeba było trochę żeby się mniej odcinało od walorki na papierze, do tego może jakaś fototrawiona lufa i będzie git :)

 
24-07-23 14:22  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Zamień na żywiczne:-)
Te kartonowe nie wyszło bardzo źle, ale kompletnie nie trzyma jakichkolwiek linii kamuflażu z resztą modelu, więc malowanie i tak trzeba by było poprawiać:-)
Tak, jak wspomniał Viz - przyprósz czymś ten swój malunek i będzie git:-) Trochę stonuj kolory i możesz je wklejać na swoje miejsce:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
24-07-23 15:37  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Coś mi przypomina ten odlew żywiczny... 😁
Ponadto, co piszą koledzy, dobrze by było na sam koniec psiknąć bezbarwnym matem prosto z aero.

 
24-07-23 18:49  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Panowie, podzielam Waszą opinię, żę żywiczne kugleblende wygląda dużo lepiej. Jak mówiłem mój talent do malowania modeli jest gorzej niż mierny, spróbowałem lekko pobrudzić ten jasny kolor paluchami, które wcześniej delikatnie umazałem w farbce dunkelgelb. Lufę od MG wziąłem z żywicznego kugelblende 50 od GPM.
Zabrałem się też za szkielet wieży, zanim okleję go poszyciem zrobię jarzmo armaty, żeby zobaczyć jak to wszystko razem będzie wyglądać. Trzeba będzie też trochę wzmocnić ten szkielet w pustych przestrzeniach bo są dość obszerne.






--
pozdr, Radek

 
24-07-23 19:26  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Radek, wygląda dużo lepiej, ale musisz jeszcze zgasić kolor rotbraun. Kolejna sprawa, to wnętrze kugelblende musisz też pomalować w linii przejścia kamo.
Nie bawili się w maskowanie takich rzeczy😉

 
30-07-23 17:44  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Dalsze prace przy wieży. Szkielet jest dość prosty, więc dorobiłem trochę wzmocnień, aby ściany nie odkształciły się pod wpływem, np. silnego nacisku paluchami. Autor zaplanował też prosty mechanizm podnoszenia armaty.








--
pozdr, Radek

 
31-07-23 14:36  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Pełna profeska, czysto i elegancko.

 
15-08-23 16:45  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Efekty prac nad jarzmem armaty. Odnosząc się do poprzednich modeli wydawnictwa, jak Pantera G czy Tygrys Królewski, tutaj autor zadbał już o takie detale, jak otwory na MG i celownik armaty. Ogólnie muszę przyznać, że w porównaniu do w/w modeli poziom spasowania jest na znacznie wyższym poziomie.







--
pozdr, Radek

 
09-09-23 17:02  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Ostatnio udało mi się skleić tylny zasobnik i zabrałem się za lufę. Dla wzmocnienia przeciągnąłem przez całą długość drewniany patyczek. Pierwotnie chciałem wykorzystać drewnianą lufę do późnej wersji Tigra zakupioną w sklepie GPM, którą chciałem okleić rozwarstwioną cienką warstwą oryginalnej okleiny z wycinanki. Drewniana lufa okazała się jednak za gruba jak przymierzyłem okleinę. Dlatego postanowiłem pozostać przy tym co oferuje wycinanka. Doszedłem do hamulca wylotowego i okazało się, że autor zaprojektował hamulec znany z wczesnej wersji Tygrysa. Zamieszczam dla porównania sklejony hamulec z wycinanki i drewniany hamulec od lufy późnej wersji Tigra z GPM. Różnice są oczywiste i zastanawiam się który dokleić do lufy, skłaniam się do tej drewnianej, co radzicie ?
Na marginesie, mam trochę modeli uzbieranych przez lata, których z pewnością nie będę sklejał, chętnie oddam je komuś za darmo, kto opiekuje się np. modelarnią dla młodzieży. Podaję maila do kontaktu, gdyby ktoś był zainteresowany mucka30@o2.pl










--
pozdr, Radek

 
09-09-23 20:19  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Nad czym się tu zastanawiasz?
Przecież w późnych wersjach nie montowano wczesnych, dużych hamulców.
Projektant znowu błysną merytoryką.
Nie wyrzucaj go, zostaw, może trafi na jakąś ciężarówkę, wczesną jagdpanther, ale jeśli mnie byś zapytał, to zrezygnuj z papierowych i drewnianych hamulców i idź w te drukowane 3D.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
10-09-23 12:49  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Dobrze idzie, ja bym wziął ten mniejszy z drewna, lub tak jak mówi Piterpanzer dokupił wydrukowany w 3D.

 
10-09-23 19:15  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Aktualny wygląd modelu





--
pozdr, Radek

 
10-09-23 23:43  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Wkrótce finał, jednak nim zrobisz galerię przetrzyj ostrogi gąsienic czymś metalicznym, stosując metodę suchego pędzla, żeby nie przedobrzyć.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
01-10-23 17:07  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Dodałem kolejne elementy na wieży, zapasowe ogniwa gąsiennic wykonałem z wycinanki. Dodałem też pierwszy hak do żaluzji, który dostałem od Piotra w gratisie. Zostało mi jeszcze kilka elementów do zrobienia.






--
pozdr, Radek

 
03-10-23 15:39  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Trzeci Tygrys którego dziś oglądam i tu również wykonanie wyśmienite, jeszcze nie koniec ale widać, że zrobiłeś bardzo dobry kawał modelu :)

 
05-11-23 21:03  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Dziś ukończyłem budowę modelu. Zanim zrobię galerię końcową, kilka zdjęć w plenerze.




--
pozdr, Radek

 
06-11-23 13:40  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Jarec 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

bardzo, bardzo współczujący kocur 👍

--
_________________
Moja galeria: IJN Akagi , PP-51 Marszalek , HMS Alert
Ukończona budowa: Hetman Sagaidachny

 
06-11-23 14:20  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Czad :) Co tu dużo mówić wyszedł super, czekam na galerię końcową i kolejny model :)

 
06-11-23 22:58  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Piękny model, świetny wykon. Gratki.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
07-11-23 17:21  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Nim zrobisz galerię końcową przetrzyj metalizerem gruntozaczepy gąsienic.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
13-11-23 15:42  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Bardzo efektownie się prezentuje.
Gratulacje.

Pozdrawiam,
Kuba

 
19-11-23 15:35  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Czas na galerię końcową. Dziękuję wszystkim za komentarze, miłe słowa i porady merytoryczne. Szczególnie dziękuję Piterpanzerowi, który przesłał za darmo kugelblende 80 i haki do żaluzji. Budowa zajęła mi prawie 12 m-cy, model dość dobrze spasowany, o niebo lepiej niż Konig Tiger. Oczywiście zawiera kilka uproszczeń jak wspomniane kugelblende, lampa przednia, wahacze i koła jezdne (pierścienie na tarczy). Były też inne błędy merytoryczne jak dekiel koła zębatego, zbyt duże koło napinające i hamulec wylotowy armaty (z wczesnej wersji Tygrysa. Starałem się z lepszym lub gorszym skutkiem te błędy poprawić. Jak widać na kugleblende nie mam zdolności do dobierania koloru farby i tak musi zostać. Co następne ?
Czekam, ąż Answer wyda Panterę D, obiecali do końca roku.
















--
pozdr, Radek

 
19-11-23 15:57  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Jako wywołany do tablicy śpiesze z gratualcjami, bo wykorzystałeś do maksimum potencjał, co można było ulepszyłeś i poprawiłeś, ale i mały opier... się należy, bo prosiłem o przetarcie gruntozaczepów metalizerem, czego nie zrobiłeś.
Wystarczy 50m z tzw "ice`y' będa świecić na gąsienicy.

Powiadasz panther D, to świetnie się składa, bo szykuje do niej koła nośne.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
19-11-23 16:30  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
 

Piotr, przetarłem gruntozaczepy farbką gunmetal, ale może zbyt delikatnie. W malowaniu modeli jestem zielony, wyjaśnij proszę co znaczy "Wystarczy 50m z tzw "ice`y' "

--
pozdr, Radek

 
19-11-23 18:05  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Pojazd po przejechaniu 50m miałby na gruntozaczepach te ukośnie ustawione pręgi przeciwlodowe wybłyszczone.
Na zdjęciu masz co prawda ogniwa wczesne, ale zauważ, że całość jest bardzo zapuszcona zębem czasu, jednak chwilę po ruszeniu pojazdu gruntozaczep się wybłyszczył.

Zdjęcie ze strony tiger1 info

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
19-11-23 18:13  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Model wyszedł super, wygląda bardzo efektownie, fajnie, że co mogłeś to poprawiłeś :) Zdjęcia też są cacy i miło się ogląda. Na pewno zachęciłeś mnie, żeby też ten model kiedyś popełnić. Panterę D też chętnie zobaczę w Twoim wykonaniu, ze swojej strony chciałbym żeby Answer wydał poza wersją D jeszcze Jagę, no może kiedyś się doczekam :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024