FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 65Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 
11-03-23 07:08  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
Alenka 



Na Forum:
Galerie - 12
 

 
11-03-23 10:39  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
Lukich   

Koledzy! Z przykrością informuję, że Andrew Inwald zmarł w przeddzień Bożego Narodzenia. Pochowany na cmentarzu w Sydney. Niech ziemia będzie dla niego puchem...

 
11-03-23 10:49  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mimo, że to ogromnie smutna wiadomość to dziękuję za wyjaśnienie...

--
GG 6801515

 
11-03-23 12:40  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
jacob 

 

To bardzo smutna wiadomość. Też zastanawiałem się, czemu u Niego tak cicho. Kangaroo jak mało kto, przekazał za darmo społeczności modelarzy kartonowych sporo swoich oryginalnych prac. Czy nie sądzicie, że warto by było zgromadzić Jego udostępnione projekty (obecnie rozproszone i często już niedostępne w sieci) w jednym miejscu - np. w szufladkach? Dzięki temu kolejni modelarze mogliby budować Jego modele nadal, podtrzymując pamięć o Koledze?

Post zmieniony (11-03-23 12:52)

 
11-03-23 12:57  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Piekna myśl. Cholernie smutna wiadomość...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
11-03-23 14:26  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
Piotr P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 1

Bardzo smutna wiadomość. Kangaroo w swoich modelach stosował niespotykane gdzie indziej rozwiązania które świetnie sie sprawdzają, co widać po jego sklejonych modelach. Projektował metodą starej szkoły, ręcznie, programów komputerowych używając jedynie do przerysowania elementów i dodania grafiki. Pomimo że nie skleiłem żadnego z jego modeli to posiadam je na swoim dysku chyba wszystkie które udostępnił poza Marylandem. Gdyby ktoś poinstruował mnie jak wrzucić je do szufladek to chętnie bym to zrobił lub przesłał modele komuś kto by się tym zajął.

--
Pozdrawiam
Piotrek

 
11-03-23 15:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
Majk79   

Beznadziejna tą wiadomość o śmierci Invalda... Aż mnie ścisnęło. Późno się dowiadujemy ale to z racji jego miejsca zamieszkania- Australii. Może warto przenieść tą informację do osobnego wątku. Pozdrawiam.

 
11-03-23 16:05  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
Wojciech Cięciwa   

@Piotr P., @jacob - jest miejsce na dysku googlowym na takie prace.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
11-03-23 16:27  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
Piotr P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 1

Wojtku wysłałem do Ciebie maila na adres z forum.

--
Pozdrawiam
Piotrek

 
11-03-23 18:31  Odp: Nowości i zapowiedzi 2023 - wątek informacyjny
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Zaglądając tu liczyłem na jakieś pozytywne informacje a tu taka wiadomość .Spokuj Jego duszy i dużo materiałów modelarskich tam w górze .

RIP.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 65Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024