FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
03-03-23 18:29  Odp: [P] Wydawnictwo Model Hobby
Greg77   

Jak coś Piotrek Walo jest na FB i tam można pogonić ;)

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
03-03-23 18:53  Odp: [P] Wydawnictwo Model Hobby
pawcio37   

Ja też miałem tą nieprzyjemność zamówić w/w wydawnictwie. Zakup był przez znany portal aukcyjny. Oczekiwanie na realizację trwało w nieskończoność choć wszystko niby było dostępne od ręki. Pisanie email , dzwonienie....Obecnie jak mam coś kupić z tego wydawnictwa to sprawdzam na stronie Orlika. Jak czegoś nie ma to piszę do Pana Pawła z Orlika i po tygodniu już mam wszystko z zamawianych produktów. Wysyłka z Orlik jak coś jest na stanie to max 2 dni i masz u siebie.

 
03-03-23 19:13  Odp: [P] Wydawnictwo Model Hobby
Agand 

 

Ja tam jakoś nigdy problemów nie miałem

--
Pozdrówka
Agand

 
04-03-23 21:03  Odp: [P] Wydawnictwo Model Hobby
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Zaskoczył mnie ten post.
Nigdy nie miałem problemów. Bardzo dobry kontakt z Panem Piotrem.
Może coś się stało.

Pozdrawiam
Adam

 
05-03-23 20:34  Odp: [P] Wydawnictwo Model Hobby
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Dziękuję wszystkim za zabrany głos, paczka jest już w drodze. Myślę, że pomogło wysłanie maila na adres, który otrzymałem w tym wątku od jednego z was, a być może i samo zapytanie na forum.

--
Pozdrawiam:
Paolo vanKossi
______________________________________________________________

Jestem tylko zwykłym sklejaczem i czerpię z tego kupę frajdy.

 
07-03-23 12:16  Odp: [P] Wydawnictwo Model Hobby
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witamy,

Miło nam że nasi klienci martwią się o naszą firmę i założyli wątek dotyczący naszego sklepu. Zapoznaliśmy się z konstruktywnymi uwagami które z całą pewnością pomogą nam poprawić proces realizacji zamówień, nad udoskonaleniem którego pracujemy już od pewnego czasu.
Szczególnie cieszą pozytywne opinie o naszej pracy tej części klientów którzy obdarzyli nas zaufaniem i są z nami.
Mimo to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami telefonicznego 691 891 558 (telefon, sms) lub email na skrzynkę: order@model-hobby.pl.
Nie jesteśmy bywalcami for i taka forma kontaktu z nami skazana jest raczej na niepowodzenie.

Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka oraz wszelkiej pomyślności dla Pań z okazji jutrzejszego dnia kobiet życzy zespół redakcyjny naszego wydawnictwa.

A teraz dla wszystkich Forumowiczów i modelarzy odwiedzających tylko sporadycznie Konradusa oferta od MODEL HOBBY.

Inflacja nas nie rozpieszcza i sprawia że ceny wszystkich produktów w tym również modeli znacząco rosną.
Podobnie jak inni sprzedawcy tak i my zmuszeni byliśmy dokonać aktualizacji cen wielu produktów.
Jednak w ramach walki z tym zjawiskiem dla wszystkich miłośników starszych, unikatowych klasyków kartonowych wprowadzamy ofertę specjalną.
Od teraz do końca weekendu przygotowaliśmy pakiet 14 modeli których zakup z kodem "THE BEST" będzie tańszy o około 30%.
UWAGA!!!
Ilość modeli dostępnych w tej specjalnej ofercie jest ograniczona!!
Jeśli więc nosisz się z zamiarem zakupu jednego lub kilku modeli z listy to lepiej nie czekaj...

https://wydawnictwo.model-hobby.pl/

Oto wykaz oferowanych modeli:
FLY MODEL - Halifax
FLY MODEL - Barracuda
FLY MODEL - Swordfish
FLY MODEL - Gloster Meteor
FLY MODEL - C-47 Skytrain
FLY MODEL - Short Sunderland
FLY MODEL - Dornier Do-335 Pfeil
FLY MODEL - Tone
FLY MODEL - USS Constitution
MODELIK - Konigsberg
MODELIK - ISU-122
MODELIK - ISU-152
MODELIK - Challenger Mk. I (A30)
MODELIK - Hydromil

--
MODEL HOBBY - RAJ MODELARZA

 
07-03-23 15:05  Odp: [P] Wydawnictwo Model Hobby
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

nvm: ]
--

Post zmieniony (07-03-23 15:06)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024