FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 19Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 
02-09-23 17:13  Odp: [R] M60A2 1:25 Angraf
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Siemano Pany, zapraszam do galerii mojego zbiornikowego eksperymentu.
Skoro już zostałem wywołany, to jadymy z koksem.
Tak po prawdzie, widziany etap na obecnych tu zdjęciach udało mi się uzyskać tego samego dnia co skończyłem gąski. hehe Nie byłem wstanie się powstrzymać z założeniem, z washem jakoś mi nie szło nie mogłem się przełamać, brak wiedzy i umiejętności, a i jednak lakier akrylowy wydaje mi się, że inaczej oddziałuje niż klasyczny kapon nitro to poddałem temat.

Moje odczucia co do modelu są mocno ambiwalentne, z jednej strony ulga i zadowolenie z pomyślnie wykonanego modelu, a z 2 jak pomyślę sobie o tym wszystkim to pozostaje bardzo dużo niesmaku i dlatego nie śpieszyło mi się jakoś mocno do galerii, jednak nie ma tego funnu który mi zawsze towarzyszył podczas kończenia okrętów. Dodatkowo mam problem z gablotą i podstawką, jakoś nie mogę nic sensowego wymyślać. Tzn mam coś w czaszce i nie wykluczam powrotu z jeszcze jedną mini galeryjką w szkle i może z brudzeniem, ale obecnie blehhhh. NIE.

Był to jeden z moich szybszych modeli, 5 miesięcy, bardzo intensywnych miesięcy, plastikonowe gąski pewnie dużo obcięły dupogodzin przy dłubaniu ogniw. Nie mniej, opracowanie jest naszpikowane często tak żenującymi błędami, że szkoda wracać pamięcią. Sama walorka MD, dużo daje, ale też nie zawsze się zgrywa, ale tu Marcina mocno usprawiedliwiam, bo w projekcie panuje taki chaos, że pewnie ciężko dojść co do czego. Więcej nie ma co pisać, dużo można znaleźć w powyższej relacji. Bardzo jestem zadowolony z gąsek, choć jeszcze przed zamontowaniem wydały mi się trochę za mdłe, ale dziś jak patrzę, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Może mógłbym, się bardziej postarać i lekko pokorygować układ ogniw i spinek, bo czasem jest chaos, ale... Zostawię sobie to do szkła. Dziś nie ma sensu się tym przejmować.

Jak zawsze, dziękuje wszystkim obserwującym i komentującym za uwagę i wsparcie, którego tu bardzo wiele mi udzieliliście. Szanuje. Szczególnie dziękuje za udzielone rady merytoryczne.
Jak to mam w zwyczaju, do zdjęć zapraszam na google drive.,

https://photos.app.goo.gl/ohDz3LEPjoZC8Qjk8

Pozdrawiam i do następnego, czas wrócić do stoczni na pokład : ]



--

Post zmieniony (15-11-23 12:11)

 
02-09-23 17:19  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

łał! klasa!

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
02-09-23 17:36  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Fantastyczna robota, relacje z budowy tego paskuda śledziłem z podziwem.
Model mega trudny a jeszcze opracowanie pozostawiało sporo do życzenia, Tobie udało się go wykonać naprawdę imponująco :)

 
02-09-23 17:58  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nie odzywałem się, ale cały czas śledziłem Twoją relację. Walka była nierówna, ale osiągnąłeś powalający efekt. Brawo i gratulacje.
P. S. I tak wolę jak robisz okręty;))

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
02-09-23 18:00  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Cóż pisać fantastyczna robota , tym z answera to nie tylko berety zwieje z głów jak to zobaczą ale i skalpy jeszcze polecą z wrażenia ,co z tego bubloprojektu dało się wycisnąć :) Ale to niewielu potrafi....
Gratuluję i podziwiam
Pozdrawiam
stan



P.S Przez Ciebie i tę relację wróciłem do budowy hiryu którego nie miałem zamiaru kontynuować grrrr.... :)

 
02-09-23 18:45  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gratulacje, bardzo brzydki czołg :-) (chociaż bardzo ładnie sklejony)


Teraz powrót na morze?

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
02-09-23 20:34  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Brzydal, że ze świeczką szukać. Ale sklejony pięknie.

Namęczyłeś się, ale było warto.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
03-09-23 00:33  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Piotr P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 1

Szaleństwo co tu pokazujesz. Pierwsza Twoja konserwa i wszystkich pancerniaków już wpędziłeś w kompleksy ;-) Brawo! W dodatku to opracowanie jest dla najwytrwalszychi najzdolniejszych modelarzy do których, jak widać po relacji i świetnej galerii, zdecydowanie się zaliczasz. Gratulacje!

--
Pozdrawiam
Piotrek

 
03-09-23 08:36  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Kawał dobrej modelarskiej roboty.
Potwierdzenie tezy że doskonały modelarz sklei dobrze nawet zły model.
Znakomity efekt końcowy i świetna relacja.
Gratulacje.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
03-09-23 08:40  Odp: [R/G] M60A2 1:25 Angraf
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Cudo, oto przykład, że doskonały modelarz nawet ze słabego projektu zrobi perełkę.
Czekam, kiedy będę mógł zobaczyć model na żywo.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 19Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024