FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
14-04-23 22:46  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Co model to sztos...
Gratuluję i dziękuję za wrażenia estetyczne!
Duże wrażenie zrobiło na mnie porównanie z Me 262; Arado jest takie filigranowe...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
14-04-23 22:48  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Cymesik i miodzio :)

--
http://messer.cba.pl

 
14-04-23 23:50  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Stachu, nie wiem co powiedzieć, bo nie lubię się powtarzać. Najwyższy poziom Twoich umiejętności to już standard i Twoja wizytówka. Kolejny model, który tu widzimy, jest tego najlepszym dowodem. W zasadzie, gdybyś napisał książkę z ładnymi zdjęciami, bogatym opisem, takie kompendium, to mógłbyś z powodzeniem na tym zarobić. Bo kto nie ma z nas w swoich biblioteczkach książek Pana Wiesława Schier-a na temat modelarstwa? Pomyśl...

Precyzja cięcia, robienia skalpelem, dbałość o szczegóły, dbałość o czystość spoin, formowanie kartonu - są u Ciebie na poziomie TOP. Nie da się lepiej. Można tylko więcej. Osobiście miałem przyjemność podziwiać Twoje prace na żywo i zamienić z Tobą parę słów. I reszcie powiem jedno - zdjęcia jakkolwiek dokładne by nie były, Twoje modele w rzeczywistości prezentują się o niebo lepiej. I nie pisze tego aby się podlizywać, to nie jest wazelina. Dlatego pomyśl o książce, na luźno, na spokojnie. Bo podejście masz i to więcej niż dobre.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
15-04-23 06:02  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
Greg77   

Oglądałem i czytałem relację z budowy. Tylko powinna być dla zwykłych ludzi. Dla Ciebie nic nie stanowi problemu. Model MIAZGA!!! Rewelacja!!!

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
15-04-23 08:40  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Świetny model i świetne zestawienie ze Schwalbe. Mnie jego wielkość również zaskoczyła. Spodziewałem się czegoś bliżej Ił-28 a on jednak sporo mniejszy.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
15-04-23 10:05  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Jak zwykle śliczny.
No i w parze z Jaskółką wyglądają rewelacyjnie.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
15-04-23 11:44  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
Lukson 1982 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Gratulacje, piękny!

 
15-04-23 12:20  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Dziękuję bardzo!


TRH - o to to właśnie, też bardziej wyobrażałem go sobie "rozmiarowo" bardziej jak Iła-28

Kilmister - tu również bardzo trafna uwaga, przeszklone dzioby kojarzą się ze zdecydowanie większymi maszynami

Mucha - myślałem, żeby sobie dla siebie taki album zrobić (czy tam fotoksiążkę) z wybranymi zdjęciami i fragmentami opisów z bloga. Ale, żeby wydać to raczej nie. W każdym razie pomysł ciekawy, dzięki!

Ryszard - "PS - ów Austriak raczej nie był niskim - miał 1,75 cm wzrostu :-)" -

...cholera, to tyle co ja :O

jhradca - fakt, te żywiczne dodatki odcinają się od reszty, sam mam mieszane uczucia co do nich - z jednej strony fajnie, bo np w tym wypadku pokazanie fragmentów silnika znacznie wpływa na odbiór całości, rzeczywiście "waloryzuje" ten model. Z drugiej strony to już jednak nie jest karton tylko żywiczno-kartonowa hybryda.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
15-04-23 12:28  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Gratuluje, bardzo ładny, bardzo podoba mi się porównanie z 262, nie spodziewałem się, jak to jest małe, albo 262 duże: ]

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 
15-04-23 12:48  Odp: [G] Arado 234 B-2 (Model-Hobby nr 46, 4/2022)
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Kształt samolot wskazuje, że pilotem mógł być mityczny Wolfgang:-)

Koła w tym modelu przypominają mi dorysowane balonowate opony z kreskówki, ale to tylko dodaje smaczku temu brzydactwu:-)
Twoje wykonanie jak zwykle zrywa resztki włosów zza uszu, klaty i paru miejsc umieszczonych niżej:-)
Mityczne pytanie "co następne" już dawno zadane i właściwie retoryczne, ale najważniejsze, że kleisz wincyj i wincyj modeli, które cieszą oko:-)
Ale tak to jest, gdy ma człowiek czas, podczas gdy Wolfgang wpadł z wizytą i zajmuje się resztą:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024