FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 
11-09-23 09:53  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Model wykonany wspaniale. Uwielbiam taki standard i muszę przyznać, że czystość i jakość wykonania plasują Cię w ścisłej czołówce "standardowców". Już pierwszy model był wykonany super sterylnie i rewelacyjnie, jednak w kolejnych poziom dalej wzrasta poprzez zachowanie staranności i precyzji ale dodanie "plusa" do standardu w postaci poprawek kosmetycznych typu uplastycznienia oraz merytorycznych w postaci dodanych/zmienionych elementów. Wielki szacunek. Gratuluję i czekam na kolejne modele i relacje!

--
Warsztat: Pz.Kpfw VI Ausf.H1 Tiger (Afryka) , Ursus A + TK3 (Wrzesień '39) , Ukończone: ----





 
11-09-23 09:54  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
mario9 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Piękny.
Można tylko pozazdrościć umiejętności.

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
11-09-23 13:14  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Piotrek, czapki z głów!
Bardzo mnie ciekawi jak w Twoim wykonaniu wypadł jakiś pojazd w nowej szacie graficznej uwzględniającej eksploatacje :D

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
11-09-23 23:38  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Ahhhh, co my tu mamy?
Jest piękny model, wykonany w standarcie, czyściutko, z doskonale dobranym retuszem...
... i fantastyczne zdjecia, ostre i idealnie doświetlone, pokazujace to co trzeba...
I jeszcze sposób prowadzenia relacji i jej merytoryczne walory...

Brak mi słów uznania, po prostu mój jezyk jest zbyt ubogi...

Gratulacje!!

--

Post zmieniony (12-09-23 07:48)

 
17-09-23 00:26  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
Piotr P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 1

@greg - Dzięki ale do króla jeszcze mi bardzo daleko a weryfikuje mnie już powoli zaczęty kolejny projekt jakim jest Torpedoboot T-13 z WAK. Okręty to zupełnie inna materia niż pancerka i nie jestem pewien czy czasem nie zawiesiłem sobie poprzeczki zbyt wysoko. Jak będzie co pokazać to będzie też i relacja.

@brzydal - Dzięki. Już pracuję nad urozmaiceniem modelarskiego dorobku :-) Torpedoboot ma walorkę graficzną.

@Viz - Dzięki :-) Gdzieś kiedyś przeczytałem, że sposób prezentacji swoich modeli na forum świadczy u szacunku dla oglądających. Jakoś mi to tak zapadło w pamięci.

@StuGu - Jeżeli nikt nie zbuduje już Vickersa Medium to będzie znaczyło, że mój wysiłek w pisaniu relacji był trochę bezcelowy. Co nie oznacza, że jej napisanie nie sprawiło mi frajdy bo lubię się dzielić i zdobytą wiedzą i wskazówkami. To świetny model i rewelacyjnie się buduje. Ma kilka problemów ale po to też była relacja. Fajnie byłoby kogoś tym modelem zainspirować do budowy. Mam więc nadzieję, że mylisz się co do pierwszej części swojego postu ;-) Za drugą część wielkie dzięki maestro :-)

@Piotr D. - Dziękuję i wzajemnie :-)

@Karas - Zawsze jest miejsce na to, żeby coś ulepszyć :-)

@Jaroslav - Dzięki, miło mi :-)

@Messer - Żaden tam mistrz, no ale i tak dzięki :-D

@MARIUSZ – Dziękuję, ale podobnie jak napisałem StuGowi to mam nadzieję, że się mylisz :-) Jeżeli kogoś tą relacją przyblokowałem to dajcie znać. Więcej relacji nie będzie ;-)

@danielw - Dzięki za miłe słowa. W tym modelu akurat zbyt wiele zmian merytorycznych nie wprowadzałem gdyż niewiele jest w sieci dobrych zdjęć Mk.l na których można by się wzorować. Tym razem po prostu cieszyłem się klejeniem. Dobry projekt więc radość była jeszcze większa :-)

@mario9 - Dzięki ale to ja zazdroszczę umiejętności Tobie :-)

@Kruszyna - Mnie też to ciekawi :-) Mam nadzieję, że się kiedyś przekonamy.

@Tuco - Dzięki serdeczne. Mam tak samo, kiedy przeglądam inne relacje na tym forum :-)




Jeszcze raz dziękuję wszystkim za doping i śledzenie relacji. Następny na macie, jak już wspomniałem, ląduje Torpedoboot T-13 z wydawnictwa WAK. Coś czuję, że to będzie nierówna walka ale postanowiłem sprostać wyzwaniu, gdyż mam ambicje na okręt nieco większy i trudniejszy niż ten torpedowiec :-) Traktuje to jako taki sprawdzian. Zobaczymy jak pójdzie. Relacja wkrótce.

--
Pozdrawiam
Piotrek

 
18-09-23 20:58  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Dawno nie widziałem tak pięknego brzydala.
Gratuluję.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
28-09-23 18:07  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
Piotreq 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Precyzja i czystość wykonania są zachwycające. Przepiękny model brzydkiego czołgu.

 
29-09-23 09:07  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

robi wrażenie!
gratki

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
05-10-23 14:40  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Super dokładnie, super czysto i ogólnie wszystko super sklejony model. Podziwiam i gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
07-11-23 13:09  Odp: [R/G] Vickers Medium Mk.l WAK 1:25 w standardzie+
Mateusz  



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wykonanie powala 👌 Gratulacje 🤝
Mam kilka pytań:
1. Model sklejony jest bardzo czysto jak koledzy wcześniej wspominali - wyglądasz po cięciu krawędzie w jakiś sposób? Chodzi mi bardziej o opcje, gdzie retusz robi się na części podklejonej, gdzie widać strukturę tektury.
2. Jakiś klei używasz do czego
3. Jak zabezpieczasz model po skończeniu? Lakier?

Pozdrawiam Mateusz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024