FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
18-10-23 11:32  [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
Krzysztof   

Dzień dobry, zakupiłem powyższy numer w raz z zest. laserów, na konkursie w Rudzie Śląskiej. Po przejrzeniu numeru i laserów okazało się ze w wycinance nie ma tego co jest w laserach(brak arkuszy ????) .
Proszę sprawdźcie czy też tak macie ???

 
18-10-23 16:28  Odp: [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Nie wysuwałbym tak dalece idących wniosków że w wycinance jest brak arkuszy. Te lasery chyba sa identyczne dla 4-ech numerów co wyszły na raz w tamtej serii. I prędzej w laserach jest nadwyżka niepotrzebnych akurat do konkretnego pojazdu detali.

 
18-10-23 19:53  Odp: [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

GPM , chyba trochę przeze mnie, tuż przed Przeciszowem zunifikował lasery do serii swoich sdkfz251, ja szczerze mówiąc do dziś nie ogarniam nowych zestawów.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
19-10-23 10:25  Odp: [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
Krzysztof   

Witam, konkretnie chodzi o części 1c1,1c2,1cP,1cL.(brak ich do podklejenia i wycięcia !!!!)
Cz. 1c2 (podłoga wanny-wręga , usztywniająca wannę od spodu) pasuje kształtem do konkretnej wycinanki- tylko dlaczego nie ma jej wydrukowanej na cienkim papierze do podklejenia i wycięci ?????
Reasumując cz.1c2 - wynika z tego albo są braki w moim egzemplarzu, albo co gorsze trzeba kupić zestaw laserów aby mieć w pełni kompletny model- w co nie wierzę :(
cz. 1c2- też nie ma nic na jej temat w instrukcji !!!!! obrazkowej i instrukcji słownej jak skleić model. !!!!!!!!

 
19-10-23 14:21  Odp: [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Powiem tak . Rzadko na szczęście bo rzadko ale GPMowi też się zdarza nawalić byków w wycinance . I akurat to zjawisko dotyka tych transporterów półgąsienicowych także wcześniejszych. Najlepszym rozwiązaniem jest mieć cały zestaw transporterów i odrysować sobie wręgi z innego.

 
19-10-23 14:59  Odp: [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

W "Goeringu" faktycznie brak wreg do podklejenia. Zdzarzało sie to w poprzednich transporterach. I co tu gadać jeszcze bywał kompletny bardak z numeracją, opisem i rysunkami. Tu w tej najnowszej seri przynjamniej to jest bez zarzutu i w pozostałych 3-ech zeszytach są wręgi do podklejenia.

 
19-10-23 15:24  Odp: [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
Krzysztof   

Próbowałem się dodzwonić do GPM, oraz wysłałem @ w tej sprawie i cisza .......

 
19-10-23 15:44  Odp: [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Jeśli masz lasery to gdzie problem?

 
19-10-23 16:59  Odp: [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
Krzysztof   

A pro po laserów, sprawdziłem i mam 4 arkusze z 5 laserów - czyli brak jednego. Gdzie to zgłosić ??

 
19-10-23 17:01  Odp: [P] GPM- SdKfz 251-17 Fallschrim-Panzer-Division "Herman Goring" Nr20'2023.
Greg77   

Grzesiek na urlopie - po 9 listopada dopiero

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024