FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
19-01-24 00:04  [G] TS-11 Iskra GPM nr 96
Piotr_B 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Model chyba mało popularny - nie znalazłem zbyt wielu galerii/relacji Iskry z żółtego GPM-u. Jest to mój model nr 3 w dorosłym życiu. Próbowałem go skleić ok 30 lat temu ale wtedy nic z tego nie wyszło. Tym razem się udało ale sprawił sporo problemów. Segment za kabiną wymagał sporo poprawek, pierwszy segment to krążki tektury oszlifowane i pomalowane na czerwono (z elementu z wycinanki nie udało mi się uzyskać zadowalającego kształtu). Ogólnie bryła kadłuba, kabiny odbiega nieco od oryginału ale mimo tego model podoba mi się. Kreda ze srebrnym nadrukiem daje super efekt.



--


Post zmieniony (21-01-24 11:51)

 
19-01-24 07:15  Odp: [G] TS-11 Iskra GPM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Bardzo fajny model ! Gratulacje !

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
19-01-24 08:31  Odp: [G] TS-11 Iskra GPM
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

O! Jaki ładny samolot! A gdzieniegdzie nawet dwa! :)
Ten drugi też giepeemowski?

Bardzo fajne modele.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
19-01-24 08:39  Odp: [G] TS-11 Iskra GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Iskra w parze z dwudziestym pierwszym. Hmmm... To pewnie na oblot pogody leci

Super.

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
19-01-24 09:38  Odp: [G] TS-11 Iskra GPM
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

I taka Iskra mi się podoba, taką bym skleił, mowa oczywiście o malowaniu. Mamy obecnie cały worek Iskier, wszystkie pstrokate, a brak najpowszechniej występującego wariantu kolorystycznego czyli zwykłej srebrnej Iskry...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
19-01-24 10:26  Odp: [G] TS-11 Iskra GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

ceva napisał:

> I taka Iskra mi się podoba, taką bym skleił, mowa oczywiście o malowaniu. Mamy obecnie cały worek
> Iskier, wszystkie pstrokate, a brak najpowszechniej występującego wariantu kolorystycznego czyli
> zwykłej srebrnej Iskry...
>
> --

I to jest słuszna koncepcja

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
19-01-24 11:51  Odp: [G] TS-11 Iskra GPM
wasia 

Na Forum:
Galerie - 22
 

Może opracowanie stare i z mankamentami, ale efekt końcowy sklejania robi bardzo dobre wrażenie i model wyszedł bardzo atrakcyjny. Zdjęcia poza frakcją kruszywa użytego do betonu jak z prawdziwego lotniska ;)

--
_ _ _ _ _ _ _
Halifax, Su-37, Su-35, Su-27, Black Widow, MiG-29M, MiG-29A, Mustang, SZD-22 Mucha, Iskra bis DF, Su-27 Fly Model, Su-30MKI, Su-30MK, LIM-2, SBLim-2Art

 
19-01-24 12:16  Odp: [G] TS-11 Iskra GPM
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4

Dołączam do gratulacji. Piękny model powstał!

--
pozdrawiam,
MarcinS

 
19-01-24 12:57  Odp: [G] TS-11 Iskra GPM
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Serdeczne gratulacje za CZYSTE i STARANNE wykonanie,

mnie starego dziada cieszy, że są jeszcze tacy co sklejają to, co w zeszycie,
bez wieszania psów na projektancie, wydawcy bo to, bo tamto i bez tony śpachli i farby,
i bez szukania mózgu w depozycie, aby było "jak w rzeczywistosci", bo na kominie była jakaś skrzynka, a w kabinie to dorobiłem zlewozmywak i czapke-pilotke.

Czy ten srebrny druk na kredzie "plugawiłes" :)) jakims impregnantem, np. capem abo wikolem ?

Czy ta sowa na burcie była u Ciebie w kolorze, czy sam malowałeś ?

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
19-01-24 13:43  Odp: [G] TS-11 Iskra GPM
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

"iskra" też piękna :-) Fajnie, że kleisz takie stare wydania. To pokazuje, że nieważny jest rok wydania, a radość, którą model daje :-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024