FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-02-24 23:06  [G] Ładowarka kołowa Ł-34 - Renowa-model
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Kolejny pułkownik. Model ładowarki kołowej Ł-34 z Renova-model, model zaczęty nie wiem już sam ile lat temu. Trochę robiony, więcej stał i czekał. Skończony jakieś 2 lata temu :) Bardzo skomplikowany model, chyba nic bardziej rozbudowanego nie robiłem. Jest każda śrubka, minimum narysowana, ja robiłem bardziej przestrzenne. Wszystko co trzeba jest ruchome, łyżka, kręcące się koła, łamany przegób, ruchome zwieszenie. Pełna makieta silnika, skrzyni biegów itd. Trudny model.
Dodałem na błotnikach "ryflowaną" balchę, był pomysł żeby to wybrudzić, zniszczyć itd. itp. - chwilowo odpuściłem, może kiedyś. Ten model aż o to prosi, jest strasznie papierowy, co widać na zdjęciach.

















Pozdrawiam :)
Jacek

--

 
15-02-24 08:02  Odp: [G] Ładowarka kołowa Ł-34 - Renowa-model
Lukson 1982 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Świetnie wygląda! Gratulacje.

 
15-02-24 10:11  Odp: [G] Ładowarka kołowa Ł-34 - Renowa-model
żółtodziób 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Model bomba a ziutek dwie bomby :) albo odwrotnie hehe

Ostatnio dumałem nad tematem koloru opon - nawet fabrycznie nowe nie są smoliście czarne
jak to w zwyczaju wielu modelarzy jest malowane.
Ja przed budową jakiegoś 'oponiaka' popróbuję dobrać jakiś realistyczny kolor - coś bardziej pod grafit
albo czarny z wycinanki który o ile to offset - nigdy nie jest czarno-czarny :).

Jak będziesz brudzingoował proponuję też z tym tematem powalczyć

--
pozdro
Wojtek
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
Ja każdy model potrafię schrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Cerkiew
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej

 
15-02-24 21:02  Odp: [G] Ładowarka kołowa Ł-34 - Renowa-model
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Pan Mieciu gotowy do fajrantu. Bo wyluzowany

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
15-02-24 21:24  Odp: [G] Ładowarka kołowa Ł-34 - Renowa-model
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Model fajny i operator też tylko bym mu czapkę zamienił na beret z antenką. Tak po swojsku 😄

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
15-02-24 22:04  Odp: [G] Ładowarka kołowa Ł-34 - Renowa-model
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Tradycyjnie już świetne wykonanie. Gratulacje !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
16-02-24 14:05  Odp: [G] Ładowarka kołowa Ł-34 - Renowa-model
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Dzięki Panowie :)
Bardzo skomplikowany model, chyba najbardziej rozbudowany jaki kiedykolwiek robiłem. Polecam tylko doświadczonym w kartonowej materii.

Podstawka pożyczona od Ferdynanda, którego już pokazywałem jakiś czas temu. Zdzichu jest jaki jest, czapeczkę już miał jak go dostałem w spadku po nieodżałowanym Janku Musiale. Być może jeszcze kiedyś wrócę do tego modelu, żeby go pobrudzić i poniszczyć :) Dobry poligon do testów.

Pozdrawiam
Jacek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024