FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
16-06-04 22:58  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
macioo 

 

nie musi ale podoba!! dioramka to juz tylko i wylacznie wymysł Twojej wyobrazni sam mam smaczka zrobic dioramke dla mojego t-38 ale nie umiem nie wiem z czego co i jak etc. :(

===================
= Yamaha na warsztacie =
===================

 
17-06-04 08:34  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Dla mnie ciekawszy jest wariant BWPna stanowisku ogniowym. Bardziej mi siię podoba. A co do twojej twórczości, bardzo mi się podoba,bo i sam taką lubię i zabawe z dioramkami.
P.S. Model jest malowany????

 
17-06-04 08:49  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
Kyofu 

 

Te, Michal... -nawet mnie nie ..........
Model super, a co do dioramy to zawsze mnie denerwuja pojazdy na szklanej polce -brrrrrr- koszmar !
Diorama to jest to co pojazd musi uzupelnic, latadelko mozna powiesic...
Okretowi trudno w 1:200 dorobic ocean :-( Ale kola to musza sie stykac z jakims ciekawym podlozem :-)))
Wizje dioramy mialem identyczna do "maciejza" , ale on mnie wyprzedzil z wpisem.
Ta "hopka" to strzal w 10 a jak bedzie taka ostrzejsza to i kawalek podwozia bedzie widac! Ja to widze jako w miare plaski najazd i ostrzejszy spad nad ktory BWP jest wysuniety do polowy swej dlugosci. Oddanie dynamiki tego pojazdu jest moim zdaniem w tym przypadku jak najbardziej wskazane !!! Stanowisko ogniowe jest dobre dla IS3 a nie BWP !!! A co do zainteresowania to jest ono na 100% tylko ludziska wola czytac i foty ogladac niz zawracac gitare jak nie maja nic do powiedzenia.

 
17-06-04 08:58  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Michał model prezentuje sie ładnie. Również stawiam na dioramke numer 1. Michał nie wiem czy widziałeś Bwp-a z wieżyczka od Brdm-a 2 z działkiem kpwt i pkt , też ładnie to wygląda. pozdr. :-)

 
17-06-04 09:35  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Michał - popieram dioramy i waloryzację i podoba mi się to co robisz. Czy pomyślałeś o załodze, taka diorama ze stanowiskiem ogniowym, ale bez załogi, byłaby jakaś taka niepełna.

Pozdrawiam



 
17-06-04 12:08  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć! :-)

I jest efekt! Kolejny dobry pomysł!
Taka wersja bardzo mi się podoba! Jedynie będzie trzeba powiększyć tą górkę :-) Ale...... i teraz już jest kolejne wyzwanie...... gąsienice z pojedynczych ogniw! Przydadzą się też jakieś konkretne drzewa!

tak....... będę kombinował z takim wariantem! :-)

A model jest malowny w całości......
1. Jest to stary, perfidny, żółty gpm (zawiera dużą ilość błędów)
2. Taka moja wizja - wszystko musi się ze sobą zgadzać kolorystycznie :-)

Dzięki!

Pozdrawiam!
Michał

 
17-06-04 16:08  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Co do drzew to mialem gdzies link jak sie je robi aby byly w 100% jak oryginal - poszukam

 
23-06-04 08:14  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
maciejza 

 

trzeba by przejrzec te strony:
<[http://www.jotte.com.pl/modules.php?name=Sections&op=listarticles&secid=10>

 
23-06-04 22:35  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Michał : jeśli będzie przejeżdżał obok drzew, to koniecznie kilka gałązek wsadź na "budę" - bedzie się ładnie komponować. :)


 
24-06-04 00:31  Re: [Raport z budowy] Słuszny BWP-1
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć Wam!

Informuje, że projekt się dobrze rozwija........ już nawet wiem, że gąsienice będą z pojedynczych ogniw! :-)))
Została mi tylko wieża i układ jezdny......!

Maciejza - bardzo dziękuję! poczytam! cos na pewno się przyda!
Randar - też mi się tak wydaję..... chcę żeby miał troszke świeżej zieleni na masce..... Tylko troszkę się boję..... że może to popsuć efekt końcowy modelu jeżeli gałązki nie będą dostatecznie ładne..... będę testował! :-))

Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024