FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
06-07-04 22:05  Nowości MODELIK
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Właśnie w tej chwili na witrynę www.modelik.pl są kolejno wczytywane informacje na temat lipcowych nowości Modelika. Jest teraz godz. 22.00 i jeszcze z godzinę to potrwa, bo w sumie nowości jest aż 10, ale już teraz wszystkich zainteresowanych zapraszam do wizyty na mojej witrynie i do ewentualnego składania zamówień.

JOL

 
06-07-04 22:14  Re: Nowości MODELIK
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Fajnie że są nowosci ale o ile dobrze widzę tym razem same samoloty i to 90% z I wojny światowej. Ostatnim razem był wysyp pojazdów. Czy następnym razem będzie choć 1 okręt? bo na 4ry okręty to nie ma co liczyć :(

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
06-07-04 22:39  Re: Nowości MODELIK
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No, na witrynie jest już komplet.
Tak, teraz same samoloty, bo nie mogę mieć w ofercie samych pojazdów. Samoloty w ostatnich latach mocno zaniedbywałem - czas nadrobić zaległości. Z I wojny światowej jest tylko 40%.
Przydałoby się więcej modeli okrętów, ale to autorzy "się lenią". Jeden Dmitri nie jest w stanie opracować kilka modeli jednocześnie, a inni autorzy których znam mówią, że nie mają czasu, więc jak nie mam co wydawać, to nic nie poradzę :-(.

JOL

 
06-07-04 22:44  Re: Nowości MODELIK
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Z tymi 90% to CRS przesadziłeś, rzekłbym raczej, że zaledwie 30% (Albatros i dwa Hanrioty, O-1 to już 1919 a więc po I wojnie).

Pozdr.

Yaris

 
06-07-04 22:51  Re: Nowości MODELIK
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

nu tak nie dojrzalem...zmienie zeznania 90% to samoloty sprzed 2 wojny swiatowej :P

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
06-07-04 23:44  Re: Nowości MODELIK
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

No tak... wspaniałe samoloty, ale o wznowieniu PZL P 7 nikt nie pomyślał ;-)...

pozdrawiam
Piotr


 
07-07-04 00:11  Re: Nowości MODELIK
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Muszę przyznać, że okładki modeli są bardzo ładne.
=)

Pozdrawiam!
Michał

 
07-07-04 09:39  Re: Nowości MODELIK
Spartan 

Na Forum:
Galerie - 3
 

witam

Nieźle wyglądają.

Ponieważ interesuje mnie Ta 154- chciałbym zapytać, czy będą do nich kabinki i kółka?


Copyright by Spartan

 
07-07-04 10:07  Re: Nowości MODELIK
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4

Niemieckie wynalazki- to lubie i pewnie kupie, a kiedy skleje tego nie wiem.
W kazdym razie bardzo mi sie podobaja.

pozdrawiam,
MarcinS

 
07-07-04 10:44  Re: Nowości MODELIK
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

SUPERRNo to0 sypnęło nam samolotami. Oto mój komentarz:
1)Focke-Wulf Ta152 od kiedy JOL zamieścił okładkę czekałem na ten model z upragnieniem no i jest. Jak znajde w jakimś modelasrkim to kupie.
2)O-1 Extra w wygranym Is-2 znalazłem goz tyłu i od razu wpadł mi w oko podoba mi sie sylwetka przyjemna dla oka ucha i ducha
3)Albatros D-V był już jakis Albatros wydany wMM ale ten to pewnie wiele razy lepszeopracowanie. Pożyjemy Zobaczymy
4) Handriot H-1 Podoba mi się ten samolocik. Mało jest francózów a co dopiero zI wojny światowej.
5) Handriot Hd-2 No cóż chyba to misie podoba najbardziej. Bardzo ładny, dobrze sklejony na pewno bedzie ozdoba każdej kolekcji.
6)Jak-23Podoba mi sie szczególnie cieszy to że jest wydany na matowej kredzie w srebnym kolorze. Do duzy plus
7)Daimle_Benz Projekt jedyna nowosć któa mi sie nie podoba bo nie lubie tego typu cudactw
8)Jak-17 R Fajny modelik z ładnąciekawą sylwetką
9)Avia B-534 Super nowosć, ciekawa podoba mi się. Fajna konstrukcja
10) NakajimaKi-115 Będzie ozdoba kolekcji każdego fanajapońskiego sprzzętu latającego. Mi też się podoba. Nieźle nieźle

UWAGA. nei widziałem żadnego z tych modeli Jest to ocena na pierwszy rzut oka i samego pomysłu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024