FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
03-08-04 21:27  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 


:) za 40 zl to on chyba bedzie pozlacany :)

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
03-08-04 21:45  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

40 PLN - wracam do plastiku. Co prawda 1:72 to nie to samo co 1:33 ale mniej roboty (jak robi się w 'standardzie' czyli prosto z pudełka) i zaoszczędzi się trochę miejsca w regale ;-)
Wyjdzie to się okaże czy warto wydać taką kwotę za ten model.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
03-08-04 21:53  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Tempest, daj se spokój zawsze możesz kupić tańszy ale myśle że nie wiele gorszy fly model. Po za tym zobaczymy czy firma z takimi cenami długo będzie miała byt na rynku polskim z koro istniueje taka "wojna" jak to Michałokreślił w swoim temacie.

 
03-08-04 22:06  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panczo - przecież nie znamy jeszcze ceny. A każdy kupi lub nie kupi taki model na jaki go stać. Mój limit zadłużenia na koncie jest wystarczający aby zakupić obydwa ale ostatnia inwentaryzacja zapasów wykazała że jeszcze dzieci moich dzieci bedą miały co robić więc się zastanawiam czy kupować chociaż jeden.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
03-08-04 22:11  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ja komentuję cene Kuby. JA niestety nei będę mógł tyle dać bo z kieszonkowego nie wypłace się. Tym bardziej że ostatnio zgubiłem telefon komórkowy i z kieszonkowego zostanie mi potrącone 25 zeta (idea mix)

 
03-08-04 22:21  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

no ja pewnie też niestety nie zakupie tego cuda... a szkoda... jeśli cena przewyższy 30 zł to niestety... no ale tak to jest jak się jest skazanym na kieszonkowe od rodziców, a samemu się nie zarabia [szkoda, że za naukę w ogólniaku nie płacą]...

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
03-08-04 23:18  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

"Tym bardziej że ostatnio zgubiłem telefon komórkowy i z kieszonkowego zostanie mi potrącone 25 zeta (idea mix)"

Czy nie możesz złożyć apelacji ?

A co do cen modeli to do 20-25 PLN-ów kupię prawie każdy model (mimo że moce przerobowe nie pozwolą mi go skleić przed 2027 rokiem ). Powyżej tej kwoty zaczynam się poważnie zastanawiać.

[Modele to przecież "wydawnictwa" - prawie żadnej "gazety prawnej" którą kupiłem ze względu na reklamowaną w radio zawartość nie przeczytałem, skończyło się na chęciach.]

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
04-08-04 11:53  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Za zerwaniew umowy musiałbym zapłacić jakieś 1000 zeta więc wolę przez nastepny rok płacić. A co do modeli to ja kupuje te co mi się podobają. MAm swoją kupkę i ona mi wystarczy jak na razie. No cóż my modelarze tak mamy.

 
07-08-04 20:23  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Surówka fajna , pomysł ciekawy...
... a okładeczka? ;-)

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
08-08-04 17:23  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Mariusz powiedział: ,,....a okładeczka ?,,
No właśnie, bo to co na okładce to świadczy o tym w jakim malowaniu a w/g mnie to ma bardzo duże znaczenie i szkoda, że niektórzy wydawcy tego nie doceniają i z uporem stosują kolor w odcieniu zielonym.
Mogę się założyć, że malowanie ,,Gomixu,, będzie raczej bardziej ciekawe niż wydanie od konkurencji, a jeżeli chodzi o opracowanie całościowe modelu to raczej nie mam swojego zdania.
Dlatego też w ,,kłopotliwych ,, sytuacjach dobrym wyjściem do zbudowania ciekawego modelu może być ,,małżeństwo,, modelu jednego wydawcy i drugiego.

Pozdrawiam !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024