FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
29-07-04 15:09  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
Hook6   

 

Brawo Przemek! Zaimponowałeś mi. Dwójka Homiczątek i brak stałej sieci - a jednak można. Dziękuję.

 
29-07-04 18:31  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

No nie poznaję Kolegi!!!

Brawo!!!

Pozdrawiam

..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
29-07-04 19:17  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Homik - gratulacje !!! Jesteś debeściak !!

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
29-07-04 19:38  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Debeściak zaraz będę bo poprawiłem z 1000 literówek i zaraz wgrywam nową wersję i ostatnią tego numeru. I będziecie czakli do następnego. Na wszytskie pytania odpowiem jak się wyprysznicuję, bo właśnie pokonałem trasę Nowy Dwór - Polanowice na ruskiej ukrainie w te wewte i nie jestem wstanie myślec.

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
29-07-04 19:38  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
Marco 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Wąski jest debeściak......a Homik jest BOMBASCTIC..........nie no jestem pod wrażeniem. Bedzie o czym gadac na WAK-U w sobote.

 
29-07-04 20:26  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Przeczytałem od dechy do dechy. Rewelacja. "Czaklam" ;-))) na następny numer z wielką niecierpliwością.

Dzięki Homik

Pozdrawiam

..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
29-07-04 22:18  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

No ja też dodałem do ulubionych. Super inicjatywa.
Tylko małe pytanie -
co się bedzie działo ze starszymi numerami "Fanatyka Kartonu" gdy pojawią sie nowe numery? Bedą dalej dostepne czy przepadną w pomrokach dziejów? Bo może warto zacząć je archiwizować we własnym zakresie?
Jeszcze raz gratuluję pomysłu.

PozdrawiamKojak

 
29-07-04 22:48  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Odpowiedzi na pytania.

1. Nie ma updejtu, bo mi dyskietka się przepociła i padła :(
2. Nieprawdą jest że do Fanatyka Kartonu nr 2 dodam gratis do ściągnięcia Saratogę z GPMu.
3. Prawdą jest że umieszczenie działu "dołnload" jest w zamyśle i gdyby któryś z twórców chciął coś umieścić (np. kilka samolotów 1:200 do Saratogi, jakąś kabinkę do 1:50, cóś fajnego co sam wymyśliłeś) to zapraszam. Z uwzględnieniem aby to nie były pliki po 10MB.
4. Nieprawda jest że ktoś mi za to płaci, nawet modelami.
5. Prawdą jest że moja żona przegląda na allegro biżuterię ("jako "redaktor" cie stać" :)
6. Nieprawdą jest że zamierzam wygryźć Kartonowego Fana (widząc tydzień temu w kiosku numer marzec/2003 uważam że wygryzł się sam).
7. Nie jest prawdą, że modele do recenzji dostałem od wydawców, sam sobie je kupiłem/dostałem/wymieniłem/wziąłem z półki.
8. Prawdą jest, że dział nowości można znaleźć na każdej stronie w stylu gryf, gpm, answer.
9. Nieprawdą jest, że powód nieumieszczenia linków do wydawnictw, jest głębszy - każdy może to sobie znaleźć jeśli umiał znaleźć FK.
10. Prawdą jest, że obrazki będą większe.
11. Prawdą jest , że ukradłem pomysł takiej gazetki co najmniej 4 osobom i prowadze grę jak Gomix-Hal.
12. Prawdą jest, że numer drugi będzie w sierpniu i będzie miał więcej pisanej i obrazkowej treści.
13. Nieprawdą jest, zę obcy jeszcze do nas nie przylecieli - od kilkudziesięciu lat powszechne są tabliczki "Obcym wstęp wzbroniony".
14. Prawdą jest, że każdy nowy numer FK, będzie dostępny jako ".../FanatykKartonu02.htm"
15. Prawdą jest, że mnie wszystko boli.
16. NIeprawdą jest, że nie odpowiem na resztę pytań, bo są dla mnie bolesne - po prostu idę oglądac Archiwum X, póki mam telewizor, bo w poniedziałek przychodzi listonosz i mi zabierze.

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
29-07-04 23:51  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

"Nieprawdą jest, zę obcy jeszcze do nas nie przylecieli - od kilkudziesięciu lat powszechne są tabliczki "Obcym wstęp wzbroniony".
"

O mało co nie zakrztusiłem się właśnie spożywanym napojem dłuuugo warzonym ;-)

ŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚSswieeetneee !

A FK to ciekawa inicjatywa chociaż dla zapaleńców nie stanowi problemu obklianie kilku stron sklepów internetowych w ciągu kilkunastu minut. Recenzje modeli jak najbardziej chociaż zawsze będą to subiektywne opinie oceniających, często jednak cenne dla osób kupujących głównie w sklepach internetowych gdzie można pooglądać jedynie okadki modeli. Relacje z budowy - czy nie będzie to dublowanie tego co pojawia się na forach modelarzy kartonowychm, ale czemu nie. Od przybytku głowa nie boli.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
30-07-04 08:53  Re: [Nowość] Fanatyk Kartonu nr 1
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Homik, no nie ma co owijać, Ty to masz łeP :)
Też się uśmiałem :)

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024