FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-08-04 21:33  Firma JSC
PzKpfw 

 


Mam zamiar napisac cos o firmie JSC
Nie mam pojecia , czy to , co kupilem ,to sa nowosci JSC , czy tylko wydanie , "NA ZACHODNIA EUROPE "
Wyobrazcie sobie , drodzy forumowicze ....,ze niektorych modeli ,ktore
sa normalna droga tzn. poprzez firmy np. www.moduni.de
do kupienia za Euro w Niemczech i gdziekolwiek w starej Unii + koszty wysylki
nie mozna otrzymac w Polsce .....!!! .z polskiej firmy !!! JSC !!!
.taka wlasnie odpowiedz otrzymalem pol roku temu z firmy JSC .
Chodzi , o niedostepne na ich ( JSC ) stronie www , a sygnowane nazwa firmy modele dostepne w/g mnie tylko na rynku zachodnim
Chodzi o modele pojazdow , w skalach 1:200 ; ...cale zestawy (3 komplety ) ,
kilkanascie pojazdow .... ktore dla np. modelarza okretowego , moga miec duza wartosc .
Dla mnie tez , poniewaz , zbieram modele pojazdow w kazdej skali
Czy moze ktos , powiedziec ...w imieniu JSC , czy tylko mnie
wprowadzono w blad ? a moze czegos nie zrozumialem ?
Bo na stronie JSC ...nie ma do kupienia tych modeli , ktore sa gdzie indziej

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
06-08-04 21:42  Re: Firma JSC
Thunder909 

 

jak Moduni extra zamowila i zaplacila TYLKO i WYLACZNIE dla nich ,z ich sygnatura to chyba jest wszystko ok. Gdyby te modele pojawily sie na polskim rynku bylyby tansze niz w Niemczech no i zaczal by sie handel. To chyba normalne jesli jakis importer cos extrawaganckiego dla siebie u producenta zamawia ? albo widze to nie tak ?

 
06-08-04 23:50  Re: Firma JSC
PzKpfw 

 

No widzisz , ze widzisz to kontrowersyjnie ...
Ja , kupuje za najtansze , ale prawie zawsze z virtualnego katalogu
A tu sie okazalo , ze JSC ma dwa katalogi ...
Na Polske ....zaden ( albo swoj )
i na Zachodnia Europe ../.inny
Dobra .....jesli forumowicze pomysla ,ze to dobry uklad
To Niech zyje JSC !!
Moze nie potrzebnie ....robie temat
Ale ...cos tu nie gra -wedlug mnie !!

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
07-08-04 15:22  Re: Firma JSC
deglock   

Firma ma rzeczywiści problemy z markietingiem i nie ma pojęcia o zachęcaniu klientów. Osobiście mam z nimi kontakt i zawsze sobie zadzwonie jak chcę coś nowego. ostatnio kupiłem Friedricha der Grosse w skali 1:250 i jest fajny, choć są dwa błedy w opracowaniu ale łatwe do poprawienia.

 
08-08-04 02:04  Re: Firma JSC
Thunder909 

 

co tu ma nie grac? Ja jako firma mam imie ktore jest znane na rynku,ci inni maja kase by sobie wydac ekskluzywny model wiec im robie to i zarabiam . Sony np. tez ma gry do Playstation ktore wychodza tylko w Europie czy USA i zaden nie ma o to pretensji,wrecz przeciwnie jesli cos takiego zdobedziesz to jest to nawet ozdoba kolecji, czyms jedynym.
Polska jest krajem europejskim i rynek stal sie wiekszy , nie mozna tylko Losi i Karasi wydawac,trzeba tez wychodzic na przeciw klientowi,mimo tego ze on Niemcem jest.
Tak to wyglada chocby ktos chcial powiedziec : JSC to polska firma i jak oni moga cos wydac dla obcych,przeciez to prawie nasza wlasnosc.
Jak ja te pojazdy w 1:200 kupie to bede dumny ze mam cos extra.
Mysle ze te zdenerwowanie to troche zbyteczne.

 
08-08-04 12:34  Re: Firma JSC
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...właśnie zobaczyłem na Allegro jeden z najnowszych produktów JSC ...Quinn Mary II...ale cena jak dla mnie troche za słona jak za model w tej skali (1:400)...80zł...
...ale moge się mylić...

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
08-08-04 12:54  Re: Firma JSC
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

W katalogu JSC jest po 70zł, trochę dużo, ale sam model też duuuuży (85cm i 30 x A4 części).

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
08-08-04 13:13  Re: Firma JSC
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...noooo...właśnie się doczytałem...będzie większy od mojego Mińska z MM o ok 15cm...
...może i jest warto...:D

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
20-08-04 14:27  Re: Firma JSC
Jurek   

A u nas w modelarni Grimal przystąpił do budowy Thunderbolta P-47- Re 25.
Jest świetny , ma dokładne odwzorowanie kabiny, można zrobić przestrzenne .Wielkość modelu pozwala na wykonanie od podstaw zegarów i doprowdzonie do nich przewodów./piszę by uzmysłowić możliwości wykonawstwa./
Jedna jak na razie znaleziona przez nas wada ;brak w pięknie przygotowanej komputerow i przestrzennie instrukcji obsługi modelu ,pokazania montażu kabiny.
Autorowi się znudziło, lub zapomniał.
Model jest świetnie rozdetalowany, komory podwozia wnęka koła ogonowego porównywalnee ze zdjęciami.
Kosz bodajże 25 pln.
To chyba najlepiej przygotowany model kartonowy jaki widziałem,
jest w barwach 56 FG 61 FS ppilot Gabreski sprawdzałe malowanie w/g dostępnych zdjęć i można je spokojnie uznać za kopię oryginału.
Polecam wszystkim.
Pozdrawiam Jurek

 
20-08-04 14:40  Re: Firma JSC
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Jeśli ten brak kabiny faktycznie jest problemem, to może poprosić JSC o uzupełnienie? Frytek czy SuperModel po prostu podawali uzupełnienie w Sieci, mi to bardzo pasuje.
Tomek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024