FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
09-08-04 13:59  Pozdrawiam
ilion 

 

tu kolejny modelarz z Trzcianki - Pozdrawiam

A anioł stróż poszedł sobie gdzieś na piwo,
Więc krzycz, bo nie wiem czy jeszcze jestem...

 
09-08-04 17:24  Re: [pytanie] M 26 DRAGON WAGON
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No nic dzięki wszystkim to następny model to Dragon Wagon. Właśnie relacja Stara szybko sie skończyła

 
09-08-04 19:50  Re: [pytanie] M 26 DRAGON WAGON
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Odnośnie STARA to obiecuje że dalsza relacja z jego budowy być może już niebawem.
Tym razem będą to fotki dzialka.Trochę to trwa gdyż cały ,,celownik,,i parę innych drobiazgów robię po swojemu, na podstawie zdjęć. Pewnych spraw nie da się przeskoczyć, bo praktycznie trzeba by zmienić cały model.
Z efektu jaki uzyskałem do tej pory jestem w pełni zadowolony.

 
09-08-04 19:52  Re: [pytanie] M 26 DRAGON WAGON
Krzysiek 

Na Forum:
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Ja właśnie od jakiegoś miesiąca z górką kleję tego potwora i zajmie mi to jeszcze bardzo dużo czasu - wiadomo praca. Klei się bez większych zastrzeżeń. Dodałem kilka swoich rozwiązań. Kleję dla siebie nie na konkurs ale widzę że nie trzeba nic specjalnie dodawać. Wszystko co da się wykonać z kartonu jest w modelu zawarte. Chociaż jest trochę uproszczeń (na przykład tylny most ciągnika) ale nie zamierzam tego poprawiać, chociaż przez jakiś czas chodziło mi to po głowie.
Ważna uwaga: CZYTAĆ INSTRUKCJĘ W TRAKCIE SKLEJANIA I ZACHOWYWAĆ KOLEJNOŚĆ MONTAŻU, no i wycinać części po zewnętrznej stronie obrysu.
Na koniec pochwalę się chociaż nie wiem czy powinienem (po obejrzeniu zdjęć wymiataczy) swoimi dokonaniami w temacie DW. To tylko przedni most ale nie mam dobrej fotki ramy która też jest już sklejona.
Pozdrawiam.

 
10-08-04 08:40  Re: [pytanie] M 26 DRAGON WAGON
Krzysiek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Tak to ja . Chylę czoła przed autorem i absolutnie rozumiem podejście do tematu w kwestii wierności widocznych i niewidocznych elementów.
A może kiedyś pojawi się model niemieckiej platformy do transportu czołgów (gdzieś coś takiego widziałem jest jescze dłuższa niż ta z dragona).
Pozdrawiam

 
10-08-04 09:09  Re: [pytanie] M 26 DRAGON WAGON
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Zapewne chodzi Ci o Sdanh116? Miała być opracowana do Famo.

-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
10-08-04 10:18  Re: [pytanie] M 26 DRAGON WAGON
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Demon-projekt naczepy już ukończono i wież mi jest naprawdę.......
A zresztą sami niebawem to ocenicie. Być może sam autor wypowie się na ten temat i uchyli rąbka tajemnicy.
Pozdrawiam.

 
10-08-04 10:35  Re: [pytanie] M 26 DRAGON WAGON
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Pssst, bo wydawcy nasłuchują i znowu będziemy mieli dwie naczepy o tym samym numerze seryjnym i w tym samym malowaniu ;-)))))


Pozdr.

Yaris

 
10-08-04 10:42  Re: [pytanie] M 26 DRAGON WAGON
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

lol : )

-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
10-08-04 11:51  Re: [pytanie] M 26 DRAGON WAGON
Krzysiek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A mozna gdzieś zobaczyć zdjęcia tego prototypu???

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024