FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
06-08-04 10:55  Re: Pytanie do ludzi z Krakowa
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Jakbym był z Krakowa to bym miał jak to wyjaśnić:) około kilometra na wschód od runku przy samej grzegórzeckiej prawie tuż przy moście kolejowym nad tą ulicą.

Gomix był jak Gomix w żółtej okładce konkretnych modeli nie pamiętam bo nie leżały one w sferze moich zainteresowań:)

 
06-08-04 11:09  Re: Pytanie do ludzi z Krakowa
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Dzięki Kuba, chyba wiem gdzie to jest. Tylko nie wiedziałem że to właśnie Dwernickiego. Postaram sie tam zajrzeć w miarę możliwości.
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
08-08-04 17:01  Re: Pytanie do ludzi z Krakowa
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ulicy Łobzowskiej raczej nie polecam, szkoda czasu aby tam ganiać, tam głownie zajmują się kolejkami elektrycznymi, zarówno sprzedażą jak też ich naprawą.
To, że tam można spotkać jakieś kartonówki czy też inne modele plastikowe to raczej działalność uboczna.
Liczącymi się sklepami z kartonówkami w Krakowie w/g mnie to sklep na ulicy Stradom, Sławkowskiej oraz księgarnia techniczna na ul. Podwale.
Ja raczej odwiedzam sklep na ul. Stradom a to z tego względu, że tam jest trochę taniej niż na Sławkowskiej, a to, że ktoryś z Kolegów trafił na niewielki wybór wynika to racze z wyczerpania się zapasów.

Pozdrawiam !


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
piękno tkwi w biało-czerwonej szachownicy a diabeł w szczegółach.
==============================================================

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024