FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
11-08-04 09:44  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 21
Galerie - 26


 - 46

Co do Spita z JSC to też lipa, bo to wersja Vb, więc troche za póżno na BoB...poza tym widziałem w nim pare fajnych błędów w malowaniu i kształcie kadłuba. Tyle, że jest duży.

 
11-08-04 09:44  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
Qba 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Spita faktycznie nie jest łatwo zrobić, pierwsze to skrzydła, na kilka sposobów można to obejść, ale już nie dla początkujących, drugie to wierne oddanie przodu samolotu. Mam na myśli włąsciwe przkroje pocztkowe - tz prawie płaską maskę z góry, no i całą mioodnośc, okręglutkie przejście pod kołpakiem. JSC na tym sobie połamał zęby i zrobił totalnie uproszczone !!
Jest Spit MK II z tanie hobby, i jest aż za dokładny, ale za to w koszmarnym malowaniu .. ( biały pod spodem ).
Czekamy więc na śmiałka który to zrobi i zrobi dobrze.


__________________________________________________________________

Nie mów że nie masz czasu, tylko że masz inne priorytety.

GG 227079

 
11-08-04 10:42  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
maringarder   

A ja chcialbym w koncu Mosquito w wersji PR,Spita tez w wersji PR i w koncu cos wspolczesnego:B-36,B-58,C-5,M-4,Victora i jeszcze kilka innych.

 
11-08-04 12:51  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 21
Galerie - 26


 - 46

maringarder napisał:

> A ja chcialbym w koncu Mosquito w wersji PR,Spita tez w wersji
> PR i w koncu cos wspolczesnego:B-36,B-58,C-5,M-4,Victora i
> jeszcze kilka innych.


Taaak, to samoloty typowe dla BoB ;-)

 
12-08-04 13:59  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Na razie nie ma żadnego Spitfire'a ale jak zaczną wydawać to wszyscy naraz tak jak było z P-40 i teraz z Valem.
Pozdrawiam, Kuba!!!!!!!!!

100 % karton!!!!!!!!!!

 
12-08-04 14:32  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Kuba spity są tyle że jedyny z okresu bitwy o Angliejest trudno dostępny z "TanieHobby" i żeby wyglądał trzeba by połowe spodu walnać na biało. Pozatym jest nieźle opracowany Spit Vb pana Grzelczaka coprawda pokonła mnie (niechciało mi się szlifować konstrukcji segmentów silnikowych i tak sobie leży i czeka na litość) ale rozmawiałem z kilkomaosobami które to od niego zaczynały kariere konkursową.

Fanatyk Kartonu

 
12-08-04 15:58  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

A ja zrobiłem spita z plastiku 1:24 i mam to z głowy :-) (z wypasionym silnikiem)
HA HA! Dywersja!
;-)

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
12-08-04 16:50  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
John   

Co do włoskich samolotów to podzielam zdanie że by się ich trochę przydało. Tymczasem są w niełasce wydawców. Szczególnie przydałoby się wydać model Macchi MC 200, Fiata CR 42 Falco, Fiata BR 20m Cicogna lub Piaggio P 108. A może ktoś wie czy były gdzieś niedawno wydane te lub inne?

 
12-08-04 21:07  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
Tomasz D. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

A cóż to za wydanie ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29552785

 
12-08-04 21:30  Re: Samoloty-propozycja-projekt dla wydawców
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...jak człowiek zrobi sobie przyczepke to rejestruje ją sobie jako SAM...tyle, że w tym przypadku przegląd kosztuje 15zł...

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024