FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
17-08-04 16:22  [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
MedFighter   

Hej ! Jestem początkującym modelarzem i zarazem nowym bywalcem tego forum.
Mam propozycję sporządzenia listy naprawde dobrze opracowanych modeli, aby ułatwić wybór początkującym modelarzom. Wiem że na forum pojawiają się co jakiś czas nowe relacje i recenzje i można wszystko znaleźć, jednak fajnie byłoby mieć takie wiadomości w jednym wątku.
Taka myśl zrodziła się, gdyż co jakiś czas w relacjach pojawiają się informacje że to lub owo nie pasuje to ca krótka wodnica, to za długa burta ... itd. A takie niedociągnięcia mogą spowodować iż początkujący szybko się zniechęci bo nie poradzi sobie ze zrobieniem odpowiednich poprawek.
Dzięki za wasze opinie Starzy Wyjadacze

P.S. Mój pierwszy model - Zamek w Nowym Wiśniczu. Po nim planuję coś latającego.

--== 30 centymetrów ponad chodnikami ==--

 
17-08-04 16:37  Re: [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
mike 

 

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=31206&t=30696#reply_31206
:-))

I keep trying...
GG: 1264991

 
17-08-04 16:38  Re: [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
mike 

 

a właściwie to :http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=30696&t=30696 - to jest link na poczatek wątku... :-)

I keep trying...
GG: 1264991

 
17-08-04 17:58  Re: [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nowe czasy.... nowe modele.....

może jednak zamiast odsyłać kolege do starego wątku to troszkę uaktualnimy nasze poglądy na temat najlepiej opracowanego modelu! ???

startujemy!!!! ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
17-08-04 20:56  Re: [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
mike 

 

No to startuj Michał :-)) Ja z moimi umiejętnościami nawet z superKate zrobiłem jakieś nibylatadło na wykrzywionych kończynkach... :-))) Ale pewnie inny samolot zrobiłbym jeszcze gorzej... a w sumie Kate kleiło sie całkiem przyjemnie...
Więc z tego, co kleiłem - mój typ Nakajima B5N2 Kate z MM
A link podałem, żeby kolega nie myslał, że się tu obijamy i jeszcze nie robilismy ankiet nt. nalepiej wydanych modeli ;-)))

I keep trying...
GG: 1264991

 
17-08-04 20:57  Re: [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
Tejfit   

Według mnie świetnie jest opracowany F4F-3 Wildcat z AH. Ja nie miałem z nim żadnych problemów.

**************
Na warsztacie Panzer IV GPM

 
18-08-04 09:43  Re: [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

FAMO i wszystko jasne hehe
A może Grumman F5 E Tiger z MM

 
18-08-04 09:53  Re: [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
KrzysiekR   

Nie będę oryginalny. Mi świetnie i bez problemów klieło się model myśliwca Mitsubishi A6M2 Zero, wydany przez MM jako nr 12/00.

Pozdrawiam, KrzysiekR

 
18-08-04 10:46  Re: [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Może Was rozbawię, ale ostatnio wydziergałem sobie Spitfire'a Mk.VIII w 1:50 z Kartonowego Świata, narysowanego przez Marka Pacyńskiego, i jestem bardzo, bardzo zadowolniony :)

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
18-08-04 12:18  Re: [ankieta] Dobrze opracowane modele ???
Jabberwokie 

 

Wg mnie bardzo dobrze opracowane są Thunderbolt (6/98) i Fokker E.V (8/98) z MM.
Pierwszego kleiłem mając 12 lat i wyszedł naprawdę ładnie (pomijając kabinkę sklejoną z kartonu), więc musiał być dobrze opracowany. Drugiego robiłem kilka miesięcy temu po 5-letniej przerwie i nie było z nim żadnych problemów (no może były minimalne, ale raczej wynikające z owej przerwy w sklejaniu modeli).

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024