FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 
24-12-04 07:38  Re: Barka desantowa LCM (3) GPM [walka z kartonem-budowa]
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Ehhhhhhh szkoda modelu :( wyrazy współczucia - ale może da się coś z tym zrobić??? Może da sie coś dodrukować i wstawić ??? próbuj walczyć - a moze ktoś ma jakieś części od tej barki? - może popytasz na forum.

PozdrawiamKojak

 
22-07-05 21:14  Re: Barka desantowa LCM (3) GPM [walka z kartonem-budowa]
Greg77   

No dobra - dosyć juz tej przerwy- czekam na obiecana kontynuacje- no to jak??

Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
22-07-05 21:31  Re: Barka desantowa LCM (3) GPM [walka z kartonem-budowa]
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Marekb! Jak bys nic nie poiedzial i robil dalej a potem pokazal fotki i rzucil, ze to waloryzacja to nikt by sie nie domyslil, ze to wypadek przy pracy. Naprawde nie ma czym sie przejmowac bo robisz model WALORYZOWANY a desantowki mialy to do siebie, ze przy zaladunku mocno sie obilaly o okrety matki. Tak bandawey to zobaczysz, ze po ukonczeniu modelu nikt nie zwruci na to uwagi. A efekt koncowy moze byc ciekawy i zaskakujacy. Wiec nie marudz i rub dalej. Zycze powodzenia i zadowolenia z osiagnietych efektow!

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
22-07-05 22:08  Re: Barka desantowa LCM (3) GPM [walka z kartonem-budowa]
Chrisss 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Chopin ma racje barki tak sie obijały o te statki ze niektorym żołnierzom miazdżyły nogi. Przypadek autentyczny w końcu czytałem 2 razy "Najdłuższy Dzień" Corneliusa Ryana
Poza tym wybrzeże normandzkie tez bylo najezone licznymi "prezentami" ktore miały "umilic" inwazje aliantom ot takie niespodzianki od "lisa pustyni" Rommla <---Ta sama świetna książka polecam przeczytajcie

 
23-07-05 23:35  Re: Barka desantowa LCM (3) GPM [walka z kartonem-budowa]
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

za duzo kłapie ta geba ;]
pomysl na model mam, ino z wykonaniem cos mi nie idzie
ostatnio z czasem kiepsko, ciagle praca, a po pracy cos sie lepic nie chce ;/
musze troche poczytac na temat piasku i wody i moze wtedy cos ruszy, wczoraj nawet zaczleem teog szukac wiec postep jakis jest ;]

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
24-07-05 12:25  Re: Barka desantowa LCM (3) GPM [walka z kartonem-budowa]
Chrisss 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Szukaj szukaj. Ale pamiętaj że zawsze możesz w barce odpali jakąś petardę, będzie że dostała z moździeża :)


Sorki za błędy ale coś mi nie działa klawiatura bo nie moge napisac "ci" czyli "c" z kreseczką

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024