FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
06-02-05 17:47  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

łojezu- a juz chcialem wyrazic swoja ( na pewno trafna ) ocene tej fotki. Moderatorze moj, Moderatrorze, czemus to uczynil?? : P : P : P
pzdr- el.telc

 
06-02-05 19:51  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Cenzura?????

PozdrawiamKojak

 
06-02-05 20:19  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
Hook6   

 

A ja myślę ze Konrad daje do zrozumienia, że po pierwsze nie jest to konkurs związany z modelarstwem kartonowym w sposób bezpośredni i jako taki niekoniecznie powinien być na forum a po drugie jeśli już to raczej w dziale "Okręty" który to dział bardziej pasuje do tego typu działań. Nie napisał od razu dlaczego tak postąpił ale
1. w koncu Sys nie jest tu nowicjuszem żeby go upominać
2. ma do tego prawo (jast tu gospodarzem)
3.a poza tym byc może dziś czuje się fatalnie albo boli go ząb (mam nadzieję, że tak nie jest) i zrobi to później.
Poczekajmy cierpliwie - na pewno się dowiemy. Sam jestem nieco zdziwiony ale jakoś spokojnie czekam (znając Konrada) i bardziej interesują mnie wyniki konkursu Woy-tka (liczyć mi się nie chciało) i ciągle jeszcze ten dreszczyk emocji...

 
06-02-05 22:45  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
woy-tek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Czas na oficjalne wyniki konkursu.
Pierwsze miejsce: Swinger z wynikiem 84 pkt
Drugie miejsce: Bundy z wynikiem 55 pkt
Trzecie miejsce: Saburo z wynikiem 49 pkt
Czwarte miejsce: laszlik i ams z wynikiem po 30 pkt
Piąte miejsce: Krzyś z wynikiem 19 pkt

Wszystko to co chciałbym napisać w tej chwili o konkursie wcześniej bardzo pieknie napisał panAdaś dlatego nie bedę się powtarzał. Wszystkim jednak bardzo dziękuje za zaangażowanie w zabawę i liczę na Was w przyszłości. Szególne gratulacje dla zwycięzcy. Swinger, co do dalszych losów Twojej nagrody i jej wręczenia ustalimy sobie na priw.

The DOORS Are Open

Wojtek GG 1239442



Post zmieniony (06-02-05 22:46)

 
06-02-05 23:00  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

gratulacje dla zwycięsców!!!;)

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
06-02-05 23:04  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
Hook6   

 

Moje szczere gratulacje dla zwycięzców!
Wasze relacje to niezłe podręczniki dla innych braci w kartonie. Wielu, naprawdę wielu rzeczy się z nich dowiedziałem. Dziekuję, że chcieliście się tym podzielić i zrobiliście to w równie mistrzowski - jak klejone przez Was modele - sposób. Aż szkoda że nagroda jest tylko jedna.

 
06-02-05 23:26  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Hemh... :) Czuję się zaszczycony... :) To bardzo miłe - cieszę się, że moja praca znalazła uznanie w Waszych oczach. Relacje z budowy są bodaj najważniejszą częścią naszego forum, dlatego też swoje raporty staram się prowadzić jak najlepiej... Dzięki za docenienie tych starań. Chciałbym podziękować także Woy-tkowi i reszcie WAK-u za organizację konkursu - fajnie, że są jeszcze ludzie, którzy chcą bezinteresownie zrobić komuś przyjemność. :) Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i głosowali - tak na moją relację, jak i na wspaniałe relacje naszych Kolegów.

p.S. Woy-tek, namiary na mnie są w moim profilu.

 
06-02-05 23:33  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Gratuluje zwycięzcy!
A dla reszty Gloria Victis ! Dziękuje za wszystkie głosy na moją relacje zostałem pokonany przez naprawdę świetne relacje i wielkim sukcesem było dla mnie znalezienie się w pierwszej 6!! z tak niepozorną relacyjką. Teraz nie pozostaje nic innego jak spakować poteza i zjawić się na którymś z WAK-ów!
Pozdrawiam
Krzyś

Fanatyk Kartonu

 
06-02-05 23:37  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Gratulacje dla zwycięzców!!! Swinger, Bundy, Saburo! Duże brawka!!!
Sobie i pozostałym (ams i Krzyś) też gratuluję, ponieważ to i tak bardzo wiele, znaleźć się w gronie sześciu najlepszych relacji roku. Wielkie dzięki dla organizatora tego konkursu i wszystkich którzy głosowali! Pozdr. : )

https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
07-02-05 07:06  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Swinger - gratulacje za zajecie I miejsca
Dla pozostałych uczestników również gratulacje - w końcu wszyscy znaleźli się w 1-szej 6-tce najlepszych relacji.

PozdrawiamKojak

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024