FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-10-12 20:16  [Pytanie] Zawieszenie do T 28 z modelika proszę o pomoc.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam wszystkich od pewnego czasu buduję T 28 z modelika jestem na etapie głównych elementów układu jezdnego znajdujących się pod fartuchami ochronnymi.



Tak to wygląda teraz i moje pytanie wywodzi się z tąd że jedyna klapa rewizjna znajduje się na środku fartucha a jej ścianki stanowią dwie wręgi bez żadnych otworów a to niewiele daje więc jak i w którym miejscu zrobić inne otwory żeby było jednak coś widać.





Pozdrawiam.Andrzej.

Post zmieniony (16-10-12 06:50)

 
15-10-12 21:20  Odp: [Pytanie] Zawieszenie do T 28 z modelika proszę o pomoc.
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

No Kolego hetzer gratuluję - "z tond" - mistrzostwo świata. Masz u mnie browara, bo dawno nikt mnie tak nie rozbawił.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
15-10-12 21:45  Odp: [Pytanie] Zawieszenie do T 28 z modelika proszę o pomoc.
skom25   

"kąkretnie " na screenie też robi wrażenie...

Nie znam się na pancerce, ale jeżeli chcesz robić model w miarę przypominający oryginał to zostaw tak jak jest. Jeżeli nie zależy Ci na tym to zrób otwór w byle jakim miejscu, oby było widoczne to co chcesz.

Teraz jest ładnie i poprawnie:)

Post zmieniony (16-10-12 06:07)

 
16-10-12 01:22  Odp: [Pytanie] Zawieszenie do T 28 z modelika proszę o pomoc.
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Skom mam nadziejem ze się tylko napierniczasz z interpunkcji kolegi


PS. Ty poprawiłeś, a kolega dalej pisze jednym, trudno zrozumiałym ciągiem.
--

Post zmieniony (16-10-12 08:33)

 
16-10-12 08:53  Odp: [Pytanie] Zawieszenie do T 28 z modelika proszę o pomoc.
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Najlepiej zrób tak, jak przewidział autor wycinanki. Coś się boję, że zaraz weźmiesz się za wnętrze i będziesz kombinował gdzie wyciąć otwór żeby było coś widać :)

 
16-10-12 09:13  Odp: [Pytanie] Zawieszenie do T 28 z modelika proszę o pomoc.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Wnętrze już siedzi w czołgu i żadnych nadprogramowych otworów nie ma

 
16-10-12 11:41  Odp: [Pytanie] Zawieszenie do T 28 z modelika proszę o pomoc.
kolejny_cichy   

Hetzer, broń pancerna już ma to do siebie, że czasem się narobisz i niewiele widać, bo ktoś zawczasu ukrył wszystko pod pancerzem. W T-28 dolna część fartucha była na zawiasach http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:T28_parola_1.jpg&filetimestamp=20060714202213 więc zrób ruchome. Jeśli planujesz wycinanie otworów w pancerzu, aby pokazać wnętrze to krawędź cięcia pomaluj na czerwono, tak jak to robią czasem w muzeach albo wystawach. Wtedy oglądający będzie wiedział, że coś zostało usunięte.

pzdr
cichy

--
Moja strona: http://www.strefacichego.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024