FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
24-01-12 20:58  APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Drodzy Modelarze

Niedawno pożegnaliśmy rok 2011, i powitaliśmy kolejne 365 dni w których czekają nas liczne imprezy modelarskie, wystawy i konkursy. Kolejny okres wielu relacji na forach oraz zmagań z kartonem.
Jedni z Nas będą mierzyć się z papierową materią inni z ciężką chorobą.

Chciałbym przypomnieć Wam o naszym koledze Łukaszu Głowackim, który cierpi na mukowiscydoze i już po raz trzeci wspólnie z Wami wspomóc go w tej nierównej walce. Łukasz Głowacki – syriusz, od urodzenia cierpi i zmaga się z mukowiscydozą, koszty leczenia są bardzo duże i znacznie przewyższają możliwości finansowe Łukasza.

Drodzy koledzy, chciałbym Was prosić abyście i w tym roku wspomogli Łukasza Głowackiego w walce z jego choroba po przez oddanie 1% podatku, lub przekazanie dobrowolnej darowizny na jego subkonto w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowizcydozą. Pamiętajmy że oddanie 1% nic nas nie kosztuje, a drugiej osobie może ratować życie, dlatego tak ważne jest aby nie zmarnować tej szansy.

W ubiegłym roku dzięki Waszej hojności udało nazbierać się bardzo znaczącą sumę, która przeznaczona została na lekarstwa i rehabilitacje. Mam nadzieje ze i w tym roku grono modelarskie nie zapomni o chorym koledze.

Wszystkich tych, którzy zechcą włączyć się akcji zapraszam do odwiedzenia strony Łukasza, znajduje się tam dokładny opis, jak krok po kroku wypełnić wniosek o przekazanie 1% podatku, oraz niezbędne informacje do przekazania dobrowolnej darowizny na subkonto.

http://www.syriusz.tkdami.net/

Podaruj 1% podatku

KRS 0000064892

Konieczne jest wpisanie w rubryce:

"Informacje Uzupełniające", cel szczegółowy 1%"

1% Łukasz Głowacki


Każda pomoc jest bardzo potrzebna i za każdą z góry serdecznie dziękujemy.

Pozdrawiam


--

Post zmieniony (28-02-12 13:19)

 
25-01-12 12:31  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Mój procent (zaokrąglony do góry :-) ma jak w banku. I jeszcze innych spróbuję namówić.

 
01-02-12 02:50  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

jak co roku Marcinie :-)

--
DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

 
02-02-12 08:43  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Ja z Żonką również przyłączamy się do akcji:)

 
05-02-12 16:24  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
@nioł stróż 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W zeszłym roku odpisałem i w tym odpisze, znajomych których będę miał okazję rozliczać przekonam do tego samego.

--
Always look on the bright side of life.

Walka z marzeniami trwa...................

 
07-02-12 22:49  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Dzięki bardzo ! Wszystkim! ;)

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
17-02-12 22:57  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Od mojej rodzinki też będzie procent.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
19-02-12 01:59  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
ROBO 

 - 10

..dopisze sie i ja :) wiem co to choroba ...

Łukaszu - zdrowia ...

pozdrawiam.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
20-02-12 11:09  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Łukasz, poszło. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
20-02-12 18:52  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
scorpions 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13
 

Ode mnie przekazane. Trzymaj się.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024