FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-03-24 22:17  [przeniesiony z giełdy] pomoc dla rodziny zmarłego Kolegi
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Jeden z użytkowników (dzięki i pozdrawiam) zaproponował mi przeniesienie tego wątku na stronę główną - może będzie większy ruch. Zatem popełnię taką samowolkę - jeśli Administracja się nie zgodzi, oczywiście usunę. Dla porządku podaję po prostu odnośnik do tematu na giełdzie - zapraszam.

https://www.konradus.com/forum/read.php?f=9&i=51269&t=51269&filtr=0&page=1

--
54323031

Post zmieniony (22-03-24 22:17)

 
23-03-24 08:23  Odp: [przeniesiony z giełdy] pomoc dla rodziny zmarłego Kolegi
rpt.model     

Witam,

Proszę administratorów i moderatorów ze swojej strony o przeniesienie tej licytacji i tego wątku na sam szczyt Forum, działu głównego .

Nie chcę aby moja relacja - na której co raz coś się dzieje i dzięki temu jest podbijana w pozycjonowaniu na sam szczyt, spychała tą jakże słuszną inicjatywę w pozycjonowaniu na dół.

Proszę administrację tegoż forum o pozytywne przychylenie się do mojego wniosku.

Przepraszam za OFFTOP , jednakże na zaistniałe okoliczności o których już wspominał Petrov innego apelu z mojej strony być nie mogło.


Dziękuję za zrozumienie i uwagę.

--

 
23-03-24 17:50  Odp: [przeniesiony z giełdy] pomoc dla rodziny zmarłego Kolegi
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Dzięki za ten wpis!

--
54323031

 
03-04-24 22:30  Odp: [przeniesiony z giełdy] pomoc dla rodziny zmarłego Kolegi
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

O! Znalazłem temat. Się pewnie odpiął...
Żona ś.p. Jarka Centka dostała uzbieraną kwotę i napisała krótkie podziękowanie, którego treść wypada mi tu zamieścić:

"serdecznie dziękuję za pomoc w sprzedaży niektórych materiałów
modelarskich, jakie pozostały po moim śp. Mężu i zwrot środków które
udało się z tego tytułu pozyskać, a które znacznie przekroczyły nasze
oczekiwania.


Pozdrawiam ciepło
Barbara Centek"

Ze swojej strony bardzo dziękuję wszystkim DWÓM forumowiczom, którzy zechcieli włączyć się w pomoc. Serce rośnie, kiedy widzi się taką solidarność, w końcu to nie pierwsza tego typu akcja na tym forum i zawsze bardzo licznie forumowicze włączają się w tego typu działania. Nie inaczej było tym razem... Mógłbym jeszcze trochę napisać, ale z szacunku dla zmarłego Kolegi, spuszczę zasłonę milczenia na ten wątek.

Kolegom Kacprowi i Adamowi za okazaną pomoc i włączenie się w akcję jeszcze raz bardzo dziękuję!

--
54323031

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024