FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
22-10-22 22:13  [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Dawno mnie tu nie było, a już na pewno nigdy nie przedstawiałem galerii modelu sklejonego przeze mnie (może dlatego że to mój pierwszy model sklejony od 30 lat (nie licząc surówek projektów)).
Model Japońskiego niszczyciela torpedowego Shirakumo z wydawnictwa Bumażnoje modelirowanie w skali 1:200, skończony jakiś czas temu i klejony w standardzie jako że inaczej nie potrafię.
Jeżeli ktoś chce poczytać o klejeniu modelu zapraszam na niebieskie forum pod adres : https://papermodels.pl/thread-11230.html
No cóż więcej nie będę się rozpisywał i zapraszam do oglądania galerii.



--

 
22-10-22 22:29  Odp: [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Zaniemówiłem. Czy tam zaniemyślałem... Absolutne mistrzostwo standardu. Coś w stylu kolegi "gk" z kartonworku, który też w takich drobnych jednostkach wyczyniał cuda. Mówisz, że skleiłeś w standardzie, bo inaczej nie potrafisz -to ja powiem tak -i wcale nie ucz się kleić inaczej. Życzę Tobie i nam, byś cieszył nasze oczy kolejnymi modelami wykonanymi na takim poziomie, tak więc czasu i zdrowia do klejenia!

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
22-10-22 23:07  Odp: [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Magia, po prostu magia, kapitalny standard czyli to co lubię najbardziej. Uwielbiam precyzyjne klejenie, w którym nie ma nic do ukrycia. Piękny model.

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
22-10-22 23:30  Odp: [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Ten model już gdzieś widziałem, gratuluję debiutu na forum ;) Za chwilę Ci skoczy 20 lat stażu na Konradusie, ale następny model pokaż już szybciej. Tak sklejone modele w standardzie to prawdziwa rzadkość, dlatego: Chwała Ci!

--

Post zmieniony (22-10-22 23:30)

 
22-10-22 23:49  Odp: [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, przepiękne wykonanie, pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
23-10-22 07:58  Odp: [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Genialny. Gratuluję :-)

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
23-10-22 09:24  Odp: [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Piękne wykonanie. Podziwiając precyzję i czystość poszczególnych elementów, zastanawiam się jak obracały się wyrzutnie torped bo są osadzone w szpalerze fantastycznie zrobionych nawiewników wyższych niż wylot wyrzutni. Podnosiła się ?

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
23-10-22 10:08  Odp: [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Nawiewniki są małe i pewnie lekkie więc zapewne były zdejmowane. Pytanie tylko gdzie były składowane w czasie ataku torpedowego? Jednorazówki? ;-)
Model perfekcyjny w każdym szczególe. Zdjęcia znakomite.
Gratulacje.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
23-10-22 10:50  Odp: [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bardzo czysto sklejony model. Właśnie miałem siadać do swojej roboty przy detalach ukrytych pod pokładem i świtała mi myśl, że szybko ogarnę bo i tak zbyt wiele nie będzie widać.
Właśnie mnie nawróciłeś na jedyną słuszną drogę czyli powoli a czysto i dokładnie.
Szacuneczek.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
23-10-22 12:03  Odp: [G] Japoński niszczyciel torpedowy Shirakumo 1:200/Bimażnoje modelirowanie
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Kartonowy Absolut!
Obłędne to. Gratulacje.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024