KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
10-12-21 14:05  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Sebastian W. 

Na Forum:
Galerie - 5
 

Tak jak Guciu pisze, ten temat jest nie na miejscu gdyż dotyczy figurek w skali H0 przeznaczonych do budowy dioram/makiet/modułów a tam takie scenki rodzajowe dodają smaczku i mają przykuwać uwagę:-)

 
10-12-21 16:18  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Pomijając wszystkie "za" i "przeciw' te figurki - koszmarki to totalna szmira i kicz !
Wstyd takie "coś" oferować do sprzedaży !

 
10-12-21 17:25  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Ależ Ryszardzie, przecież kobiety łagodzą obyczaje. Nie bądź takim stetryczałym tetrykiem. Popatrz jak wyglądają dmuchane panie w seks shopach. To dopiero kicz, a goście kupują i niekoniecznie po to żeby na dioramie ustawić.
Więcej luzu Rysiu.

--
serwusik

 
10-12-21 18:09  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Nie rozumiem dlaczego dwie figurki kobiece powodują tyle oburzenia ale modele maszyn do przemysłowego mordowania ludzi to nie problem. Chętnie usłyszę wyjaśnienie. Czy nagie kobiety na nosach bombowców też budzą takie emocje?

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
10-12-21 18:17  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Figurki jak figurki. Kontekst niech każdy sobie dośpiewa sam według uznania.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
11-12-21 00:56  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No i fajnie, że jest taka opcja. Kto zechce ten skorzysta... Pragnę tylko przypomnieć, że na forach naszych południowych sąsiadów był/jest? do pobrania model kupy...tak właśnie,kartonowy model odchodów i nikt z tego powodu nie robił nigdy wielkiego "halo" więcej luzu, przyjaciele i dystansu do naszego hobby ;)
BTW: Ja też miałem obawy co do puszek piwa, które dawno temu rozrysowałem i dodawałem do swoich modeli jako "smaczek" , czy ktoś się nie przyczepi, że to dzieci oglądają albo co.... Uznałem jednak że nie dbam o to i paru osobom się ten pomysł spodobał. Nawet bym je do szufladek chętnie wrzucił byście wszyscy mogli zeń korzystać....
Pozdr.

--
GG 6801515

 
11-12-21 10:12  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Jak kogoś tak strasznie oburzają te dwie przydrożne panie, to chyba mało widział co jest dostępne na rynku w skali 1:87 ;)

 
11-12-21 22:23  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

MOdelarstwo jest tak poważną dziedziną, że nie rozumiem dlaczego GPM dopuścił się takiego wręcz zejścia do rynsztoku...

--
54323031

 
12-12-21 09:08  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
yak   

Chyba w poprzednim (i niejednym wcześniejszym) wpisie zabrakło :-)
Jedyną uwagę, jaką zgłaszałem to niezgodność tytułu z epoką. W PRL-u, nawet w wersji mini takich przydrożnych elementów krajobrazu nie widywano. Może jednak komuś się przyśniło. Diorama snu? Wchodzę w to :-)
A tak na marginesie, co jednemu z drugim do tego jak ktoś zarabia na chleb? Mniej naganne jest wydawanie modeli urządzeń do mordowania ludzi? Bo za ich umiejętne obsługiwanie order można zdobyć? No weź się jeden z drugim zastanów.
Cytując klasyka mam nadzieję, że "(...) wszyscy będziecie sympatyzowali z tym skromnym, nieznanym bohaterem. On nie podpalił świątyni bogini w Efezie, jak to uczynił ten cymbał Herostrates, aby się dostać do gazet i do czytanek szkolnych. To wiele."

 
12-12-21 09:34  Odp: [N] Grzybiarki z GPM
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Jeżeli ktoś pisze że w PR:u jeździł autem to przypominam że PRL skończył się na początku lat 90 a nie zaczął. Takie panie w latach 70 i 80 stały przy większości ekspresówek w Polsce. Dużo ich było przy Gierkówce na wysokości Radomska. A figurki są zacne i na pewno umilą wiele dioram.

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024