KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
26-04-22 20:32  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Dzisiaj poszła odpowiedź, a jutro wysyłam AR tylko adres do Akry muszę mieć ;) no chyba, że na ten co dostałem w mailu.

--

Post zmieniony (26-04-22 20:37)

 
26-04-22 21:38  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Akra podaj proszę adres Borowy-emu na jaki ma Ci wysłać Ark Royal, a On Ci poda mój adres korespondencyjny ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
28-04-22 18:29  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Proszę o bezpośrednie pytania o adres na andrzej.krasnicki@gmail.com
Brystolu drogi, Dido w 1:250 to nie był "wypadek przy pracy". Przy 1:300 byłby za mały, przy 1:200 ZA DUŻY, bo pan Smolis nie miał wystarczająco dużo przyznanego papieru... 1:250 zaakceptował.

 
29-04-22 17:04  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A to o to chodziło... Faktycznie było kilka okrętów w takiej dziwnej skali. Bo z reguły MM duże okręty puszczał w trzysetce

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
11-05-22 13:52  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Chopin - otrzymany od Borowego MM z Arkiem wysłałem Ci wczoraj poleconym priorytetem. Daj tutaj znać, gdy otrzymasz.
Przy okazji: Borowy przesłał mi także MM z Oktiabrską Rewolucją: jeśli ktoś chce ten model z moją dedykacją proszę o zgłoszenie na mojego mejla. Kto pierwszy ten lepszy!

 
12-05-22 21:08  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Akra, Borowy wielkie dzięki Panowie za taki prezent. Jak tylko dotrze daje od razu znać :-) Dla mnie to naprawdę wielki zaszczyt i wyróżnienie, cenniejsze niż nagrody na konkursach.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
13-05-22 19:12  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mam...!!! Mam...!!! Mam...!!! :-) Tera to już nie prezent, a niemal jak relikwia :-D Chłopaki!!! Jesteście wielcy!!!

Jeszcze tylko wymyślę jak tu zamieścić zdjęcie dla potomnych :-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
13-05-22 19:25  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Andrzej, bijesz rekordy popularności! Można nawet powiedzieć, że musisz być ważniejszy niż papież, skoro do Ciebie sam Król Jerzy z audiencją i w asyście zawitał :)

Pozdrawiamy z Antkiem

P. S.

Młody chodzi koło Garlanda i nacieszyć się nie może. Tylko kwestia czasu za ile lat go potnie :)

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
13-05-22 19:50  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tylko w w postaci linka, ale i tak wszystko widać :-)

https://bit.ly/3FIK1Qk

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
15-05-22 17:58  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Chopin - trochę mi brak świeczek i kwiatów przed MM, ale niech Ci będzie...
Demon - jutro wysyłam OR

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024