KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 41 z 50Strony:  <=  <-  39  40  41  42  43  ->  => 
15-12-21 09:10  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

OJ ! OJ ! Robie w tył zwrot, idę po parasol, aby ochronić się przed jadem nienawisci !!!
Pokażę sie w pózniejszym terminie i udowodnie coś temu, któremu jad nienawiści - w stosunku do chorych niezaszczepionych - wycieka z butów.

Post zmieniony (15-12-21 09:13)

 
15-12-21 16:34  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Hej, nie zapomnij też płaszcza gumowego !
Udowadniać nic nie potrzebujesz - nie jestem tego ciekawy i mówiąc kolokwialnie "lata mi to"

 
16-12-21 10:10  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Widzę, że ponoszą Cię emocje a sytuacja w tym temacie jest bardzo interesująca. To tylko Ci sie wydaje, że , masz racje, w stosunku do ludzi faktycznie chorych / nie na CoVit-19 / uzywając słów nieciekawych.

Do świąt wyjaśnie Ci o co chodzi - i nie tylko Tobie, ale również tym, co z ludzi faktycznie chorych / nie na covit 19 -/ chcą zedrzeć ostatni grosz, tylko dlatego, że są chorzy. Być może wtedy zrozumiecie swój błąd .

 
16-12-21 10:54  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Widzę, że źle mnie zrozumiałeś - nie interesują mnie chorzy nie na Covid a ci, którzy przez nie zaszczepienie stwarzają zagrożenie dla innych zdrowych jak i też ze względu na większą zachorowalność na Covid zajęli miejsca w szpitalach innym chorym co nieraz przyczyniło się do ich śmierci
Znam bardzo dobrze przypadek przełożenia o kilka miesięcy operacji nowotworowej co zamiast powiedzmy pewnego dłuższego okresu życia spowodowało bardzo szybki zgon tej osoby podczas pobytu w szpitalu.
Dlatego jestem zwolennikiem tępienia tych idiotów, którzy się nie szczepią a wierzą jakieś kosmiczne bzdury i nie mam współczucia dla nich.
Sami są sobie winni i czot z nimi !

 
16-12-21 13:30  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Krakusie drogi, tu nie chodzi o was, antyszczepionkowców! Nie chcecie się szczepić, wasza sprawa, ale umierajcie - ponad 500 osób dzień w dzień - na własny rachunek!
Tu chodzi o DZIESIĄTKI TYSIĘCY NADMIAROWYCH ZGONÓW - w dużej mierze onkologicznych - spowodowanych tym, że znaczna część lekarzy i łóżek szpitalnych jest zajęta przez pacjentów, którzy chorują - i nader często umierają - z powodu Covidu. Naprawdę nie potrafisz połączyć DZIESIĄTKÓW TYSIĘCY NADMIAROWYCH ZGONÓW ze skierowaniem potężnych sił i środków na walkę z Covidem? Naprawdę nie wiesz o tysiącach odłożonych operacji tylko dlatego, że trwa walka z Covidem?

Jak można być takim egoistą? NO JAK???

Widziałeś liczne nagrania anytyszczepionkowców leżących w szpitalu i żałujących - och, jak bardzo! - że nie nie zaszczepili?

 
16-12-21 18:17  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nie jestem egoistą ani antyszczepionkowcem.... mało tego....JESTEM ZASZCZEPIONY... tutaj nie chodzi

o politykę, tych rzeczy sie nie tykam, tutaj chodzi o cos innego. Czyzbyście o tym nie wiedzieli ?

Jeden z przedmówców z uporem nazywa tych ludzi idiotami, chociaż nalezy im sie szacunek i współczucie !!

I TO MNIE BOLI !!!!

Post zmieniony (16-12-21 18:20)

 
16-12-21 19:40  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Szacunek? Nie przesadzasz?

--
serwusik

 
16-12-21 20:18  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Tak to ja Ryszard Kołodziejski z Sopotu nazywam tych nie zaszczepionych :
IDIOTAMI, DEBILAMI, KRETYNAMI, ZŁAMASAMI, PŁASKOZIEMCAMI !!!

Post zmieniony (16-12-21 20:29)

 
17-12-21 00:49  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Szkoda Ryszard, że nie ma szczepionki na wkur...nie. Mógłbyś się zaszczepić.

--
serwusik

 
17-12-21 14:43  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szczepionka na wk...... ?
Nie wiem, jak inni, ale ja jestem spokojny. Nie przeklinam, nikogo nie wyzywam, szczepionki nie potrzebuję, ale takiej nienawiści, to jeszcze nie widziałem, tylko osoba która tak postepuje, nie wie, że ja w ten sposób zdobywam nad nim przewage, przeciwnicy z tej wściekłości, to piszą nawet duzymi literami wyzwiska.

Czyz nie jest to zabawne ? Te słowa czyta równiez synowa i z tych wyzwisk pisanymi duzymi literami smieje się w głos i mówi, że zastanawia się, jakie wyzwiska jeszcze padną ?.

Japowiedziałem, że chcę wyjaśnić sprawę tych nieszczepionych z powodów zdrowotnych, ale za kazdym razem otrzymuję stertę wyzwisk.

Dlaczego nie pozwalacie wyjaśnic tej sprawy w spokojnej dyskusji ? Właśnie w tym miejscu mam nad Wami przewagę.

Ktoś napisał:,, Szacunek ? Nie przesadzasz ? ,, Czyli co ? Ludzie , którzy nie moga być szczepieni na Covit -19 mają być utylizowani ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 41 z 50Strony:  <=  <-  39  40  41  42  43  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024