PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Projekt Grupowy - Dział Ogólny

Założenia i cele projektu, zasady uczestnictwa, sprawy organizacyjne i wszelkie inne informacje związane z projektem grupowym ''50 lat Małego Modelarza''

Historia Wydawnictwa, ciekawostki i wspomnienia modelarskie związane z Małym Modelarzem itp

Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
11-05-06 08:42  Mały Modelarz - zaległości wydawnicze to problem?
Czarny koń 

 

Stawiam pytanie i nie będę owijał w bawełnę. Mały Modelarz ma poważne zaległości. Czy kiedykolwiek zostanie to nadrobione. Ostani numer MM to bismark z oznaczeniem 4-5-6/2005 to jest sytuacja niepoważna ponieważ od pewnego czasu nie widzę aby nastepowała poprawa. Moja propozycja albo przyspieszyć tempa prac albo przeprowadzić aktualizacje numerów. Uważam iż redakcja powinna do tego zagadnienia podejść naprawdę w sposób zdecydowany i odpowiedzialny.

 
11-05-06 09:15  Re: Mały Modelarz - zaległości
Junior II   

Ja rowniez stawiam pytanie, ale owijam je w bawelne i stare papiury ukradzione ze skladu makulatury.

- Czarny koniu, czemuz to nie zadasz tego pytania redachtorom tegoz miesiencznika ,
tylko burczymuchujesz tutaj na Czarnem ?
Pogalopuj na Chotomskom Ulicem w Stolicy Pospolitej ´Rzeczy
i tam postukaj kopytem, koniu czarny.
Ale odpowiedzalnie i zdecydowanie , koniu czarny.

PS
A redaktory tamze , jak zobaczom konia , ktory mowi ,
to napewno powiedzom , co majom na na konskie rozterki.



Post zmieniony (11-05-06 13:29)

 
11-05-06 09:38  Re: Mały Modelarz - zaległości
Jer-ry 

 

dlaczego ma zaległości?...
bo może... :)
i nie zależy nikomu aby ich nie miał....

pozdrawiam

 
11-05-06 10:24  Re: Mały Modelarz - zaległości
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

A co to za różnica? jakoś mi cyferki na okładce nie przeszkadzają skleic tego co akurat sie ukazuje.... a ze władzom MM coraz mniej na czymkolwiek zalezy to tez prawda.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
11-05-06 11:16  Re: Mały Modelarz - zaległości
Kristofores   

W sumie kiedyś to chodziło o prenumeratę MM, to opóźnienia powodowały, że można było nie dożyć pojawienia się w skrzynce tego czasopisma, im rzeczywiście na tym nie zależy, bo starzy wyjadace co czują sentyment do MM to się już wykruszają. Konkurencja poważna już jest, a MM dostaje sporo zwrotów i można po roku takiego Bismarka w budzie na rynku (targowisku) za zymboliczne 3 zł kupić. Trzeba się wyluzować, bo już i tak nie jesteśmy w stanie sklejać na bieżąco tego co się ukazuje, ja już dawno przestałem powiększać swoją stertę 25zł za egz.
MM powinien zrezygnować z "miesięcznika" i wydawać kolejne ponumerowane wycinanki - tak jak TBiU. Ale w sumie to ja na to "Motyleczek"

--

 
11-05-06 11:57  Re: Mały Modelarz - zaległości
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Junior II jako Czarna Kobyła? :-)
Styl wypowiedzi jest tak niepowtarzalny, że aż się zaśmiałem.

Rzeczywiście numeracja MM wygląda już śmiesznie i ciągnie się tak od zamierzchłych czasów. Potrójne numery wyglądają zabawnie, jakby redakcja chciała za wszelką cenę nadrobić zaległości i być w zgodzie z biegiem czasu. Po co?

Pismo wydawane nieregularnie, bez przypisania do kolejnych miesięcy budziłoby może większe emocje - ukaże się w tym roku, czy nie? A może nas zaskoczą?

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
11-05-06 12:04  Re: Mały Modelarz - zaległości
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

A moze nas zaskoczą... i wcale sie nie ukaze? :D
Ale wlasnie mm moglby zrezygnowac z miana miesiecznika- moze uniknelibysmy modeli wydawanych w pospiechu, zeby tylko nadgonic. wychodza potem z tego niedopracowania takie jak w ostatnich modelach...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
11-05-06 13:16  Re: Mały Modelarz - zaległości
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Raz już - chyba w drugiej połowie lat 80. - Mały Modelarz po prostu przeskoczył zaległe numery, i jeśli dobrze pamiętam, po numerze 3. z danego roku ukazał się 1. z bieżącego (i wreszcie na czas). Nie pamiętam wszakże, jak rozwiązano problem z prenumeratorami...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
11-05-06 13:17  Re: Mały Modelarz - zaległości
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja tez z tego powodu spać nie moge...

 
11-05-06 17:10  Re: Mały Modelarz - zaległości
Czarny koń 

 

Odnośnie bzyku much męczącego wypasajace się bydło jako szanujacy się czystokrwisty Czarny koń stoję na stanowisku iż w kupie (nie mylić z odchodami) siła.
Oczywiście redakcja może obawiać się nadiaru numerów MM na rynku co mogłoby spowodować większe straty-zwroty. No ale przy trzynumerowym numerzy trzeba by zaryzykować większą intensywność wydania a jak nie to uporzadkować te oznaczenia. Kto jest w temacie to się orientuje ale powiedz komuś że kupiłem w tym miesiącu numer np. 4-5-6/2005 to śmiesznie to wygląda. Sam widziałem iż na forum koledzy się mylili pisząc numery wydane w tym roku z oznaczeniem faktycznie z tego roku 2006 a były rzeczywiście z oznaczeniem 2005.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024