PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Projekt Grupowy - Dział Ogólny

Założenia i cele projektu, zasady uczestnictwa, sprawy organizacyjne i wszelkie inne informacje związane z projektem grupowym ''50 lat Małego Modelarza''

Historia Wydawnictwa, ciekawostki i wspomnienia modelarskie związane z Małym Modelarzem itp

Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
10-02-07 10:48  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Kamil Zoszak   

o TÓŻ TO...... trza będzie może w jakiś sposób zmobilizowac tą ZŁOTĄ GWARDIĘ (PAWEŁ MISTEWICZ) do wykonania naprawde w DECHE ODJECHANEGO TEMATU na miare pięĆdziesięciolecia....
POZDRO (marynarz ze ŚLĄSKA)

--
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną

 
10-02-07 10:57  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Jak Mały Modelarz powinien uczcić swój jubileusz ?
Zacząć wychodzić regularnie!!! Tylko i aż tyle ;-)

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
10-02-07 11:05  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
butterfly222   

Wszystkiego najlepszego i następnych 50 lat albo i dłużej. A jak uczcić. Ulepszyć szatę graficzną i wydawać regularnie modele.

 
10-02-07 11:17  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

To jużżżżżżż 50 ???????????? lat.
Przyzwyczailem sie do MM takiego, jakim jest, z wadami i zaletami. Jest świetny i niepowtarzalny. Kiedyś w Kartonowym Fanie napisałem, aby wydawać Alternatywny Mały Modelarz, ze starymi modelami, albo Maly Modelarz Retro. Niech współcześni mali modelarze zobaczą, od jakich modeli kiedys się zaczynało.
Pozdrowienia

--
gienek

 
10-02-07 11:46  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Ja zaczynałem od wycinanek z Misia ;-)
Potem w kiosku zobaczyłem inną wycinankę i za kieszonkowe, które miały być na lody, zakupiłem to cudo. Po sklejeniu wyglądało zapewne strasznie, ale mi sie podobało.
Potem nastąpiła era comiesięcznych polowań na kolejne numery MM. Bardzo często trzeba było przebiectrasę między wszystkimi kioskami w mieście (wówczas było ich około 15), żeby zdobyć jeden lekko uszkodzony egzemplarz. Nikt wtedy nie wybrzydzał, kupowało się wszystkie MM, nawet jeśli kolory były straszne, przesunięcie kolorów o 1 cm, papier pancerny lub z wadami.
To były czasy. ;-)
A MM życzę wszystkiego najlepszego , kolejnych 50 lat w naszych kioskach, niech tylko unormują tą numerację . ;-)

--


 
10-02-07 11:49  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Ja też przyłączm się do życzeń. Pamiętam jak w 1967 roku kupiłem swój pierwszy egzemplarz . To był czołg T-34, potem był Łoś. PZL 11 C idt. itd. Tylko mam pytanie czy taka instytucja jak LOK weżmie sobie do serca te nasze uwagi i życzenia.

--
Pt-47

 
10-02-07 13:19  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Jubileusz ... Uczcic... A ciekawe czy MM wogole sie tym przejmie ;] Ja bym nie czekal na zaden specjalny nr...
Faktycznie, mozna by skleić w tym roku jakis "szczególny" model, albo zrobić galerie do ktorej kazdy by wrzucil cos z MM...
A moze ktos zrobi relacje z Floty Desantowej? Oryginału oczywiscie... Bo jak znajdzie sie ktos kto ma 1-wszy nr [a są tu tacy ;] to chyba juz najwyzszy czas aby to skleic, bo model nie jest do leżenia tylko do sklejania, nie? :)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
10-02-07 13:53  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Tak się składa że odziedziczyłem FLOTĘ DESANTOWĄ po ojcu ale N I G D Y jej nie tknę to było by bluźnierstwo. Jak zobaczyłem, że to już 50 lat to zaraz zeskanowałem i zamierzam skleić skan (bez żadnych udoskonaleń). Co do pierwszego modelu sklejonego to był to Ił 2 z 1983 roku (byłem wtedy w drugiej klasie podstawowej) - nigdy go zresztą nie skończyłem ale i tak przetrwał wiele lat.

 
10-02-07 14:32  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Ciekawe, ze bluznierstwem jest sklejanie modelu kartonowego.. i ta dziwna maniera trzymać go tyle czasu az przestanie sie do czegoś nadawać i uważać za herezje klejenie go... ;]

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
10-02-07 14:48  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Yamato23 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Korsarz a ty jakbys mialł ten model to co bys z nim zrbił?? zaczął kleic??

--
Na warsztacie:
AAV7

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024